Ona (prawie) niczego nie ukrywa. A trzeba przyznać, że jest na czym oko zawiesić, zwłaszcza, że Anastasiya Kvitko (23 l.) ma naprawdę co pokazać. Rosyjska piękność postanowiła swoje obfite kształty zaprezentować na plaży.

Media prawie od dwóch lat określają Anastasiyę Kvitko mianem „najbardziej pożądanej Rosjanki”. Moskiewska sex-bomba w wywiadach przyznaje, że swoje wspaniałe kształty (95-63-105) zawdzięcza ciężkiej pracy na siłowni, a ponadto nie stosuje żadnych diet odchudzających.

Modelka nie kryje swoich wdzięków i często prezentuje się w dość skąpych strojach. Do internetu co jakiś czas trafiają więc jej seksowne fotki. Tym razem Anastasiya zaprezentowała się w eleganckim, białym bikini na plaży w Miami. Obserwowana przez plażowiczów i fotografów przechadzała się spokojnie po rozgrzanym piasku, a nawet przez moment poprawiała górę kostiumu. W ten sposób pokazała nieco więcej niż zazwyczaj.

Zdjęcia natychmiast obiegły prasę, a w komentarzach pojawiły się takie określenia jak „zjawiskowa” i „boska”. No cóż o gustach raczej się nie dyskutuje, choć trzeba szczerze przyznać, że w przypadku tej modelki obowiązuje zasada im więcej tym lepiej…

Rosyjska sex-bomba tym razem wylegiwała się na plaży w Miami

Anastasiya chętnie pozowała fotografom.

Poprawiając górę kostiumu Anastasiya Kvitko pokazała nieco więcej niż zazwyczaj…

 

Źródło:fakt.pl