Agnieszka Chylińska podzieliła się z internautami wyjątkowym nagraniem. Wokalistka nagrała filmik promocyjny swojej trasy koncertowej, na którym towarzyszy jej 6-letnia córeczka. Fani są zachwyceni oraz twierdzą zgodnie, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy.

Agnieszka Chylińska od lat należy do grona najbardziej znanych i cenionych polskich piosenkarek. Gwiazda rzadko dzieli się jednak z fanami szczegółami swego prywatnego życia, odsłaniając je w niezwykle świadomy, przemyślany sposób. Chociaż przyznaje, że jest bardzo szczęśliwą i dumną mamą, nie jest zwolenniczką częstego zdradzania domowych tajemnic przed kamerami.

Agnieszka Chylińska na wyjątkowym nagraniu ze swoją córką

Publiczność była więc naprawdę zachwycona, kiedy wokalistka opublikowała na swym koncie na Facebooku zabawne, rodzinne nagranie. Do występu w nim zaprosiła 6-letnią córkę, Krystynę. Chociaż na filmiku nie zobaczymy twarzy dziewczynki, gdyż matka skrupulatnie dba o jej prywatność i spokojne dzieciństwo, internauci i tak orzekli jej ogromne podobieństwo do mamy.

Chylińska wraz z córką wspólnie śpiewają, ogłaszając tym samym kolejne daty oraz miejscowości, w których odbędą się koncerty gwiazdy. Jak twierdzą fani, Krystyna odziedziczyła po mamie wyjątkowy talent wokalny oraz odwagę do jego zaprezentowania. Niektórzy sugerują nawet, że w przyszłości dziewczynka powinna pójść w ślady znanej rodzicielki.

Internauci o podobieństwie między Agnieszką Chylińską i 6-letnią Krystynką

Internauci są naprawdę zachwyceni wyjątkowym nagraniem, które z miejsca stało się istnym hitem sieci. Świadczyć mogą o tym także liczby. Film zebrał bowiem aż 77 tys. wyświetleń, co jest naprawdę doskonałym wynikiem. Pod wideo szybko zaroiło się od bardzo pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów, który nie ukrywali rozbawienia i sympatii wobec rodziny Agnieszki Chylińskiej. Co ciekawe, niektórzy przyznawali także, iż przed ekranami zaśpiewali razem z bohaterkami nagrania.

– Zachwycające! Jedyne i niepowtarzalne zaproszenia, których nie można nie przyjąć! – napisała w sekcji komentarzy jedna z internautek.

– Aga, oglądałam ostatnio wywiad z Tobą „inny niż wszystkie”, powiedziałaś, że chciałabyś mieć taką mamę, jaką Ty jesteś dla swoich dzieci…. Trzymaj tak dalej. Jesteś wyjątkowa i jesteś inspiracją dla wielu innych „zakręconych i szalonych” Matek Polek – dodała kolejna fanka Chylińskiej, równie zachwycona występem gwiazdy oraz jej 6-letniej córeczki przed kamerą.

– Mama super to i Krystyna wspaniała – komplementowała inna internautka, zauważając podobieństwo.

źródło: pikio.pl