To nagranie to hit! Powstało w Saratowie w Rosji. Widać na nim mężczyzn odśnieżających dach i usuwających z niego lód. Nagle coś idzie nie tak. Olbrzymi sopel urywa się i spada. Niszczy wejście do budynku, w pobliżu którego – szczęśliwie – nikogo nie ma.

Film powstał w środę, 9 stycznia. Nagrano go w Saratowie w Rosji. Zadaniem robotników było usunięcie z dachu budynku śniegu oraz lodu. Mężczyźni z podnośnika przecinali sople na mniejsze kawałki. Coś poszło jednak nie tak…

W pewnej chwili olbrzymi sopel urwał się i spadł. Zniszczył dach nad drzwiami wejściowymi do budynku. Szczęśliwie w pobliżu nikogo nie było, nikt więc nie został ranny.

Jak donoszą zagraniczne media, w ostatnim tygodniu w Saratowie spadło rekordowo dużo śniegu. Takich opadów nie zaobserwowano tam od 30 lat. W piątek, 11 stycznia termometry wskazywały tam trzynaście stopni poniżej zera.

To nagranie to hit! Powstało w Saratowie w Rosji. Widać na nim mężczyzn odśnieżających dach i usuwających z niego lód. Nagle coś idzie nie tak

Olbrzymi sopel urywa się i spada. Niszczy wejście do budynku, w pobliżu którego – szczęśliwie – nikogo nie ma

źródło: fakt.pl