„Na Wspólnej”: aktorka ujawnia sekrety serialu. Na planie nie wszystko jest idealne

„Na Wspólnej” pozwoliło jej zrobić aktorską karierę. Aktorka gra w serialu od 2003 roku. Po 16-latach na planie, postanowiła w końcu zdradzić szokującą tajemnicę na temat produkcji.

„Na Wspólnej” było dla niej bardzo ważną częścią kariery. Spędziła na planie ponad 15 lat. Serial dzięki ogromnej popularności sprawił, że stała się znana i rozpoznawalna – udało jej się dostać wiele innych ról serialowych i filmowych. Teraz aktorka wyznaje zaskakującą prawdę o tym, jak tworzy się słynny serial TVN-u.

Aktorka z „Na Wspólnej” opowiada o pracy na planie
Sylwia Gliwa, wcielająca się w Monikę Ziębę z „Na Wspólnej” jest już z fanami od samego początku emisji serialu. Wielu z nich już przyzwyczaiło się do aktorki i nie wyobraża sobie kolejnego odcinka bez jej udziału. 41-latka przyznaje, że bardzo sobie ceni pracę na planie produkcji TVN-u. Aktorzy marzą o graniu w serialach, bo jest ona najbardziej regularna i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa w kwestii stałej pracy.

– Tak, tam jest bezpiecznie. Z ludźmi z planu znamy się już kilkanaście lat, nawiązałam tam serdeczne przyjaźnie. Miałam szczęście, że tam trafiłam. Traktuję tę pracę odpowiedzialnie. Jestem też kreatywna, twórcza. Bywa, że podrzucam pomysły scenarzystom – przyznała Gliwa w jednym z wywiadów.

Sylwia Gliwa przyznaje, że nie zawsze jest kolorowo: „Wyglądamy na zmęczonych, brzydszych i starszych”

Jak jednak zdradziła aktorka, nie zawsze na planie wszystko idzie dobrze. Mimo że serial jest jedną z flagowych produkcji TVN, to gwiazda ma coś do zarzucenia producentom serialu. Widać, że jest naprawdę rozgoryczona.

– Jedyny minus, jaki tam dostrzegam to fakt, że kręcimy na kamerach, na których są filmowane produkcje paradokumentalne. Wyglądamy więc czasem na zmęczonych, brzydszych i starszych niż w rzeczywistości – przyznała Gliwa.

Nie da się ukryć, że to niemałe zaskoczenie. Jedna z najbardziej znanych i wciąż świetnie zarabiających produkcji stacji, musi się męczyć z takimi niedogodnościami. Aktorzy jak widać, nie są z tego zbytnio zadowoleni.

źródło: pikio.pl