Na warszawskiej Ochocie pojawił się billboard z romantycznym wyznaniem. „Przepadł facet z kretesem”

Romantyzm przede wszystkim… a i brawura nie zaszkodzi. Do takiego wniosku doszedł pewien Maciek, który postanowił wyznać miłość dziewczynie. Na ulicznym billboardzie.

Miłosne wyznanie mogą podziwiać mieszkańcy warszawskiej Ochoty, a zwłaszcza ulicy Niemcewicza 3. To tam zawisł biały billboard z napisanym czerwonymi literami wyznaniem.

„Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko / Co zechcesz powiedz tylko / Naprawdę na dużo mnie stać
/ Dla Ciebie mógłbym wszystko zmienić (…)” – napisał niejaki Maciek do pewnej Magdy. Tekst, który pojawił sie na plakacie, to wersy z piosenki Myslovitz „Dla Ciebie”.

Nie wiadomo, skąd billboard wziął się na Niemcewicza, albo kim są Magda i Maciek. Wielu komentującym post na fanpage’u „Stara Ochota” spodobało się jednak to nietypowe wyznanie miłości. Ludzie zastanawiają się także, jaka historia się za nim kryje.

„Musi mu bardzo zależeć. Przepadł facet z kretesem!”, „Czemu ja się jeszcze nigdy tak nie zakochałem, żeby się tak odważyć. Gratuluję odwagi”, „Piękne” – czytamy komentarze.

Jednak nie wszyscy są w romantycznych nastrojach. Wielu krytykuje Maćka. „Rzeczywiście stać go na dużo, przede wszystkim dużo kasy. Zdesperowany biedak. Pytanie czy Magda tego warta?”, „Żałosne… Jak można się tak poniżać” – piszą niektórzy.

Nie brakuje także komentarzy, że może to być reklama. „Pewnie znowu jakas poje…a” reklama. Za miesiąc porozwieszają nowe szmaty, ze Magda to proszek do prania, dla którego zrobisz wszystko” – napisał ktoś.

Jednak takie historie się zdarzają, o czym napisał jeden z użytkowników Facebooka. „Nic nowego mój – już obecny – zięć 10 lat temu w ten sposób poprosił moją córkę o rękę i do dzisiaj są szczęśliwą i kochającą rodziną i mają dwóch synów. Może i tym razem tak będzie” – napisał.

źródło: natemat.pl