Na podłodze kuchni w jej domu pojawiły się przedziwne stworzenia, które swoim wyglądem przypominają miniaturowe szczury

Tim Clerke z Nowej Zelandii pochwalił się w sieci znaleziskiem jego matki. Na podłodze kuchni w jej domu pojawiły się przedziwne stworzenia, które swoim wyglądem przypominają miniaturowe szczury. Tim poprosił swoich znajomych, by pomogli mu w identyfikacji tego gatunku. W pomoc zaangażowali się specjaliści. Jednak nawet oni nie są w stanie określić, co to jest!

Każdy, kto kiedykolwiek spotkał karalucha czy prusaka w swojej kuchni, z pewnością wie, że to nie jest miłe doświadczenie. Jednak nawet te owady nie wzbudzą w nas takiej odrazy, jak przykład dziwnych stworzeń, które w swojej kuchni znalazła pewna kobieta z Nowej Zelandii.

Tim Clerke z Aucland w Nowej Zelandii pochwalił się w internecie tym, co na podłodze w kuchni dostrzegła jego matka. „Ktoś wie, co to jest?” – zapytał swoich znajomych. Na załączonym filmie widać dziwne stworzenia o okrągłych korpusach i małych cienkich ogonach. Na nagraniu można zauważyć, że jedno z czterech zwierząt jeszcze żyje.

Wielu internautów zaangażowało się w próbę rozwiązania zagadki i starało się odpowiedzieć na pytanie, co to może być za zwierzę. „To wygląda, jak mysz bez głowy” – zauważył jeden z komentujących. „To mogą być miniaturowe nietoperze” – stwierdził ktoś innym.

Pomimo tego że wideo obejrzało prawie 30 tys. osób, nikt jednoznacznie nie potrafił wyjaśnić, co tak naprawdę na nim widać. W sprawę zaangażowali się nawet eksperci z rządowej agencji ochrony biologicznej Nowej Zelandii. Zasugerowali oni, że mogą być to „oderwane nogi ćmy”. Z kolei naukowcy z Uniwersytetu w Auckland niemal zgodnie stwierdzili, że wideo jest spreparowane i nie jest prawdziwe.

Co zatem znajduje się filmie? Nie ma stuprocentowej pewności, ale możliwe, że jest to larwa muchołówki, która przypomina stworzenia z nagrania.

źródło: fakt.pl