Musisz znaleźć jeden element, który nie pasuje do pozostałych. Trudność?

Nic bardziej nie sprawia, że nasz mózg musi mocno popracować, niż dobra łamigłówka. Dbanie o nasz mózg jest równie ważne, jak dbanie o każdy inny aspekt związany z naszym zdrowiem. Właśnie dlatego od czasu do czasu warto wysilić swój umysł i pobawić się w rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, czy krzyżówek.

Mając to na uwadze, znaleźliśmy dla Ciebie zdjęcie, które jest niezłą zagadką. Na zdjęciu poniżej musisz znaleźć jeden element, który nie pasuje do pozostałych. Trudność? Musisz działać szybko i mieć ostry umysł.

Motywem przewodnim tej łamigłówki jest liczba ‘7’. Zadanie polega na tym, aby dokładnie przyjrzeć się obrazkowi zamieszczonemu poniżej. W ciągu kilku sekund musisz odnaleźć tą siódemkę, której urosła podstawa. Innymi słowy zamieniła się w literkę Z.

Aby odnaleźć zbuntowaną siódemkę, trzeba wykazać się ostrym umysłem. Trzeba też mieć dobry wzrok. Nie przejmuj się, jeśli nie uda ci się odszukać jej szybko. Spokojnie. W końcu ci się uda.

Dobrze. Teraz weź głęboki oddech. Wyczyść umysł i skup się na zadaniu. Po rozwiązaniu zagadki daj znać w komentarzach ile czasu ci to zajęło.

źródło: pl.newsner.com