Mówi się, że miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje, a pary, które szybko się zakochują i pobierają, jeszcze szybciej rozwodzą się. Związek Faustina Jacinta i Estefani Rodriguez jest tego zupełnym zaprzeczeniem! Poznajcie ich wyjątkowo romantyczną historię.

Faustino i Estefania pochodzą z małej miejscowości w Meksyku, Villa del Carbon. Faustino od razu poczuł, że poznał miłość swojego życia, ale wówczas zaledwie 16-letnia Estefania podchodziła nieufnie do deklaracji 18-latka. Wszystko zmieniło się w zaledwie tydzień!

W 1932 roku, po codziennych spotkaniach, młodzi uciekli, by się pobrać!

Zakochani nie mieli pieniędzy na ślub i wesele, więc ograniczyli się do ślubu cywilnego. Chociaż nikt nie dawał im szansy, a rodziny nie chciały wybaczyć ucieczki i ślubu, oni od 85 lat są razem!

Małżonkowie mają już ponad 100 lat, ale cieszą się dobrym zdrowiem. Pytani o sekret ich udanego związku odpowiadają: wzajemny szacunek!

Co ciekawe, Faustino i Estefania mieszkają razem z całą swoją rodziną, a uwierzcie, że nie chodzi o pięć osób… Na następnej stronie zobaczycie ich razem (a i tak brakuje bardzo wielu członków rodziny!).

Para doczekała się 15 dzieci (z czego niestety czwórka zmarła), 68 wnuków, 114 prawnuków i 21 praprawnuków!

Dołączamy reportaż o Faustynie i Estefanii. Jest co prawda po hiszpańsku, ale warto zerknąć 🙂

Prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia istnieje! Wyślijcie ten artykuł niedowiarkom 🙂

źródło: podaj.to