Monika Olejnik zdecydowała się na poważny krok w swojej karierze. Gwiazda telewizji TVN, która do tej pory unikała medialnego zainteresowania swoją osobą postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek „mistrzyni ciętej riposty” i pokazać się w całkowicie nieznanej swoim widzom i fanom formie. Taka decyzja może sprawić, że przestaniemy patrzeć na Olejnik jako na największe utrapienie polityków, a zyska ona zupełnie inny, bardziej przyziemny wizerunek.

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci świata mediów. Dziennikarka, która od lat jest prawdziwym postrachem polityków, prezentowała się zawsze z wielką powagą i wydawać się mogło, że będzie trzymać ten wizerunek do końca kariery. Jak się jednak okazuje, gwiazda TVN24 potrafi się także cieszyć życiem dalekim od konfrontacji z zasiadającymi w ławach sejmowych. To, co zrobiła dziennikarka, jest ciekawym krokiem w jej karierze i pokazuje przedstawicielkę mediów z zupełnie innej strony.

Monika Olejnik decyduje się na zmiany. Wizerunek gwiazdy ulegnie przemianie
Krokiem, dzięki któremu Monika Olejnik chce zmienić swój wizerunek jest założenie konta na Instagramie. To właśnie w obrębie tej aplikacji społecznościowej dziennikarka pokazuje, że ma wielki dystans od wykonywanych przez siebie obowiązków w telewizji TVN i potrafi cieszyć się z prostych rzeczy.

Z konta na aplikacji gwiazdy, dowiedzieć się możemy, że prowadząca uwielbia biegać, zwiedzać, a także jest wielką miłośniczką natury. Wszystko wskazuje więc na to, że przedstawicielka mediów, znana z ciętego języka i ripost, które zwalały z nóg tuzy polskiej polityki, ma także inną, zupełnie daleką od zawodowej stronę swojego życia.

Dziennikarka cieszy się komplementami
Odważny ruch o założeniu konta na Instagramie spotkał się z natychmiastową reakcją ze strony internautów, którzy nie są w stanie zrozumieć, jak bardzo Monika Olejnik różni się na zdjęciach od osoby, którą mogą obserwować w telewizji. Pod fotografiami dziennikarski przeczytać możemy wiele komplementów, a sama została zaobserwowana przez największe gwiazdy swojej stacji telewizyjnej.

– Fajnie, że jesteś – skomentowała Dorota Williams, znana projektantka mody, która od lat współpracuje z telewizją TVN

Sama Olejnik nie skomentowała jeszcze swojej decyzji, aczkolwiek sami politycy, widząc tak zdystansowaną dziennikarkę, mogą przestać się denerwować przed odwiedzinami w studiu telewizyjnym.

źródło: pikio.pl