Modne fryzury 2019: oto najmodniejsze w tym sezonie. Jeśli marzysz o zmianie wizerunku, to…

Włosy, fryzury, pielęgnacja – to jeden z ulubionych tematów „babskich pogaduszek”. Dobry fryzjer jest na wagę złota i tutaj wszelkie wskazówki od zadowolonych, bądź nie!, koleżanek zawsze są bezcenne. Ale kiedy już mamy ulubionego fryzjera, któremu możemy zaufać, warto pomyśleć nad nową, modną fryzurą. Zobaczcie, co będzie hitem nadchodzących miesięcy. Najpierw cięcia, a niedługo zabierzemy się za koloryzację.

GRZYWKA

To niezwykle twarzowe uczesanie bije rekordy popularności. Grzywka z przedziałkiem będzie w tym sezonie supermodna.Mówi się, że moda lubi wracać. To prawda również w przypadku curtain bangs. Taką fryzurę nosiła już kiedyś wielka gwiazda kina Brigitte Bardot. Teraz po latach uczesanie wraca do lask. Curtain bangs podbija instagram i pinterest.Curtain bangs ma wiele zalet. To fryzura subtelna, bardzo kobieca i ponadczasowa. Przy tym bardzo wygodna i łatwa do zrobienia. Grzywka curtain bangs wysmukla twarz, optycznie powiększa oczy i podkreśla kości policzkowe.

FRENCH BOB

To nieśmiertelna klasyka. Wystarczy wspomnieć filmową Amelię. Pamiętasz? Wystarczy, że pomalujesz usta czerwoną szminką, od razu poczujesz się jak w paryskiej kawiarni. Ale french bob ma też swoje nowoczesne wydania. Grzywka może być dłuższa, krótsza, włosy proste lub kręcone. Dla kogo? Dla każdej z nas. Wystarczy dobrać odpowiednią grzywkę.

BARDZO DŁUGIE WŁOSY

O takich marzy niejedna z nas. Żeby jednak były piękne, trzeba się bardzo postarać. Pielęgnacja, fryzjer, dużo cierpliwości. Ważne, jeśli chcesz mieć długie włosy, musisz o nie dbać i tylko takie są modne. Zniszczone końcówki, kiepskie cięcie – odpadają!

LONG BOB

Long bob to najmodniejsza i na pewno nieśmiertelna fryzura. Pauje do każdego typu urody i do każdego rodzaju włosów. Równie dobrze wygląda gładko zaczesana i potargana. Pokochały ją gwiazdy i miliony „zwyklych” kobiet. nie bez powodu, bo pasuje do każdego typu urody i włosów. Długość do obojczyków czyni cuda.

BLUNT BOB

Jest bardzo dziewczęcy, pasuje każdej z nas i idealnie wpisuje się w trend eleganckiej normalności. I o to chodzi! Plusem tego typu cięcia jest to, że włosy zyskują na objętości, fryzura sprawia wrażenie bardziej bujnej niż faktycznie jest. To świetne rozwiązanie, jeśli masz cienkie włosy. Niedbałość i poszarpanie to tylko pozory, cięcie jest bardzo precyzyjne. Dobra wiadomość: zapominamy o uciążliwej okrągłej szczotce. Włosy ułożą się praktycznie same!

źródło: kobieta.onet.pl