Michal Vishnevsky zaśpiewał piosenkę o rozstaniu z Dominiką Tajner. Wygląda na to, że żałuje o swojim zachowaniu. Wideo

Michał Wiśniewski nie komentował dotąd swojego rozstania z Dominiką Tajner. Jak się okazało, lider zespołu Ich Troje postanowił nagrać piosenkę, która nawiązuje do wydarzeń sprzed kilku tygodni. Tekst najnowszego utworu odbiera mowę.

Michał Wiśniewski definitywnie rozstał się z Dominiką Tajner. W marcu w mediach po raz pierwszy pojawiła się wiadomość, że lider zespołu Ich Troje po raz kolejny w swoim życiu złożył pozew o rozwód. Do tej pory nie wypowiadał się jednak na temat swojej byłej partnerki.

W jednym z programów rozrywkowych nawiązał do tej sytuacji w żartobliwy sposób, co natychmiast spotkało się z oburzeniem ze strony opinii publicznej. Wiele osób podejrzewało, że kolejne rozstanie nie wywołało w kontrowersyjnym artyście większych emocji. Jednak po niespełna dwóch miesiącach przyszedł czas na komentarz z jego strony.


Michal Vishnevsky

Michał Wiśniewski wreszcie skomentował rozstanie z Dominiką Tajner. Zdecydował się na muzyczną formę

Lider zespołu Ich Troje postanowił nagrać piosenkę, której tekst nawiązuje do rozstania z córką Apoloniusza Tajnera. Teledysk ujrzał światło dzienne 7 maja i od razu wywołał olbrzymie poruszenie w sieci. Utwór nosi tytuł „Z nikim nie jest tak”, a wokalista zwraca się do kobiety. Fani nie mają wątpliwości, że chodzi o Dominikę Tajner.

Michał Wiśniewski najwyraźniej żałuje swojego postępowania i przeprasza swoją byłą partnerkę.

– Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś – słyszymy w najnowszym utworze gwiazdora.

Nikt nie spodziewał się po artyście tak szczerego wyznania. Słowa refrenu chwytają za serce:

– Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą – śpiewa Michał Wiśniewski.

Tekst najnowszej piosenki Wiśniewskiego chwyta za serce. Fani zachwyceni: „Prawdziwa i życiowa piosenka”

Słuchając najnowszego utworu Michała Wiśniewskiego trudno oprzeć się wrażeniu, że kontrowersyjny wokalista ma wiele przemyśleń w związku z rozstaniem z Dominiką Tajner. Na końcu teledysku pojawia się również rozmowa z nieznanym mężczyzną. Gwiazdor zdradza swoje przemyślenia:

– Pustki w życiu niczym nie zastąpisz. Nie powstrzymasz mijającego czasu. Nie poczujesz się lepiej. Możesz jedynie zrobić coś bardziej wartościowego dla samego siebie – mówił Michał Wiśniewski do swojego rozmówcy.

Fani są pod wielkim wrażeniem odważnych wyznań, których autorem jest Michał Wiśniewski. Wokalista nie bał się przyznać, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu. W pewnym momencie wykonał bardzo znaczący gest: zdjął obrączkę z palca i zostawił ją. Internauci nie szczędzili pozytywnych komentarzy:

– Świetny kawałek i piękny teledysk! Autentyczny, dojrzały – napisała jedna osoba.

– Prawdziwa i życiowa piosenka. Inna niż reszta, zapiera oddech – czytamy w innym komentarzu.

źródło: https://pikio.pl