Michał Szpak w The Voice of Poland: W programie pojawiła się kobieta zesłana z Kosmosu

Za nami kolejne przesłuchania w ciemno w The Voice of Poland. W 3. odcinku pojawiło się kilka osób, których występy zachwyciły jurorów. – W końcu do tego studia przybyła kobieta, która została chyba zesłana z kosmosu – powiedział Michał Szpak po występie Natalii.

Co wydarzyło się na kolejnych przesłuchaniach w ciemno w „The Voice of Poland”? Na scenie wystąpili Natalia i Adam ze szkoły muzycznej w Gdyni. Towarzyszyli im przyjaciele ze szkoły. W trakcie występu Natalii Smagackiej odwrócili się wszyscy jurorzy! Dziewczyna oczarowała ich swoim wykonaniem utworu „Fighter” Christiny Aguilery.

– Śpiewałaś jak fighterka prawdziwa – powiedziała Patrycja Markowska. – Wcisnąłem ten guzik pod wpływem pewnego dociśnięcia. W pewnym momencie pojawiła się u Ciebie taka dzikość – dodał Piotr Cugowski. – Pojawiło się u Ciebie dzikie wibrato, zupełnie naturalne – powiedział Grzegorz Hyży. – W końcu do tego studia przybyła kobieta, która została chyba zesłana z kosmosu – dodał Michał Szpak. Kogo wybrała Natalia? Spośród wszystkich jurorów dziewczyna zdecydowała się dołączyć do drużyny Grzegorza Hyżego.

Adam zdecydował się zaśpiewać „Niech pomyślą, że to ja” – numer Grzegorza Hyżego. Niestety, w trakcie jego występu jurorzy nie odwrócili foteli. Natalia była załamana tym faktem. Po występie Adama Grzegorz Hyży skierował do chłopaka kilka ciepłych słów. Później wyszedł na scenę i zaśpiewał swój kawałek!

Następnie wystąpiła Jadzia. Jej występ zachwycił Michała Szpaka i Patrycję Markowską. – Fajna barwa, niezłe wibrato. Trochę nas zahipnotyzowałaś – powiedział Michał. – Ale jesteś śliczna! – wykrzyknęła Patrycja. Piotr Cugowski zapytał Jadzię o to, jakie są jej korzenie. Okazało się, że jej mama jest Chinką. Dziewczyna zaśpiewała jeszcze jeden utwór po polsku, a Piotr i Grzegorz bardzo żałowali, że się nie odwrócili. Jadzia wybrała Michała Szpaka.

Później zaprezentował się Maksymilian. Jego występ oczarował wszystkich trenerów! – Na polskim rynku brakuje mężczyzn z taką barwą głosu i z gitarą – powiedziała Patrycja Markowska. – Bardzo chciałabym Cię oszlifować! – dodała. Mimo że zapraszali go również inni trenerzy, Maks wybrał Patrycję.

Natalia swoim wykonaniem „No roots” oczarowała całą czwórkę! – Boże, piękna jesteś! – powiedziała Patrycja. – Fajnie to zaśpiewałaś, z feelingiem, nie popisywałaś się – dodała. – Faktycznie, jest coś takiego w Twojej barwie, że jesteś obecna – powiedział Piotr Cugowski. Grzegorz Hyży zaproponował, że zaśpiewa fragment piosenki razem z Natalią. Po tym występie Patrycja Markowska powiedziała, że nie wierzy w to, co mówi, ale prosi ją, by poszła do Grzegorz. Uczestniczka rzeczywiście tak zrobiła.

Występ Maćka Mazura również zachwycił wszystkich trenerów. – The Voice of Poland jest dla mnie nowym rozdziałem w życiu. Jestem samoukiem, słucham najlepszych – powiedział. – Wszedł koleś, pozamiatał, wszyscy się odwrócili. To był fantastyczny wykon – dodał krótko Michał Szpak. Maciek wybrał Grzegorza Hyżego.

Źródło