Michał Szpak jest artystą, który ma ogromne i niesamowicie oddane grono fanów. Nastolatki wprost szaleją za wokalistą i śledzą każdy jego ruch. Przeżyły chwile grozy, kiedy zobaczyły Szpaka na spacerze z rudowłosą pięknością. Co więcej, celebryta prowadził wózek z dziećmi.

Michał Szpak od początku swojej kariery zgromadził pokaźne grono fanek. Wielbicielki zadurzone w wokaliście, interesują się jego życiem prywatnym i bacznie obserwują poczynania artysty. Kiedy ostatnio został przyłapany na sielankowym spacerze z rudowłosą pięknością i wózeczkiem z dziećmi, fanki zamarły.

Michał Szpak przyłapany w niecodziennej sytuacji. Fanki zamarły
Michał Szpak jest prawdziwym „zwierzęciem scenicznym”, które słynie z porywających występów i ekstrawaganckich stylizacji. Na jego koncertach zawsze jest duża doza dramaturgii. W życiu prywatnym artysta również lubi się wyróżniać i przyciągać wzrok wszystkich dookoła.

Niedawno był widziany na warszawskim placu Konstytucji w towarzystwie pięknej, rudowłosej dziewczyny. Razem spacerowali z wózkiem dziecięcym. Ten fakt nie mógł pozostać bez komentarza. Fanki desperacko chciały dowiedzieć się, kim jest tajemnicza kobieta.

Szpak na spacerze z dziećmi i rudowłosą pięknością
Wielbicielki artysty mogą być spokojne. Rudowłosa piękność, z którą spacerował Michał Szpak, to tylko jego koleżanka. To jej dziećmi zajmował się artysta. Wyglądało na to, że idzie mu to całkiem nieźle. Maluchy były bardzo zadowolone z towarzystwa Michała Szpaka.

Wokalista, jak zawsze, prezentował się świetnie. Tym razem miał na sobie klasyczną skórzaną kurtkę, ciemne okulary i biały t-shirt z Freddiem Mercurym. Najwyraźniej Michał Szpak jest wielbicielem brytyjskiej grupy Queen. Ozdobę sportowej stylizacji stanowiły złote buty. Artysta postawił na wygodny ale modny styl. Jego kompanem podczas spaceru był pies, którego prowadził na smyczy.

Michał Szpak i rudowłosa koleżanka wyglądali razem bardzo dobrze. W połączeniu z wózeczkiem dziecięcym i psem można by ich uznać za modelową szczęśliwą rodzinę. Prawda dotycząca tej relacji jest jednak zupełnie inna.

Czasem przyjaźń albo relacja koleżeńska jest czymś cenniejszym niż romans czy związek. W tej sytuacji widać, że oni czują się ze sobą swobodnie i na pewno spędzili wspólnie miłe chwile w centrum Warszawy. Fanki mogą więc spokojnie odetchnąć. Ich miłość do Michała jest niezagrożona.

źródło: pikio.pl