Michał Szpak jest w związku. Jak do tej pory Michał Szpak nie zdradził żadnych szczegółów dotyczących swojej drugiej połówki

Michał Szpak jest wyjątkowo barwną postacią polskiego show-biznesu. Szokuje zarówno swoją wyjątkowo dojrzałą twórczością i niesamowitym głosem, jak i charakterystycznym stylem, który przykuwa uwagę wszystkich mediów w Polsce. Teraz po wielu miesiącach spekulacji na jaw wyszła zaskakująca informacja.

Michał Szpak jest jednym z tych artystów, którzy z pełnym przekonaniem mogą powiedzieć, że telewizyjne talent show mają sens i mogą zmienić życie uczestnika. Właśnie dzięki programowi „X-Factor” mężczyźnie udało się wybić, nawet mimo ostatecznej przegranej z Gienkiem Loską i zajęcia drugiego miejsca.

Po zakończeniu emisji programu TVN Michał Szpak postanowił nie odpuszczać i wciąż walczyć o swoje miejsce na polskiej scenie. Był już rozpoznawalny, jego styl wzbudzał wiele kontrowersji, więc nie musiał martwić się o popularność. Gdy dołożyło się do tego jego niezwykły głos – sukces był gwarantowany. Media od kilku lat obserwują zarówno jego karierę, jak i życie osobiste, a teraz na jaw wyszła informacja, o której media spekulują już od wielu tygodni.

Michał Szpak ma dziewczynę Michał Szpak – mimo swego kontrowersyjnego wyglądu i pozornej otwartości na media – bardzo zaciekle broni tematów życia prywatnego, rodziny czy znajomych. Nigdy nie chciał komentować swojej sytuacji rodzinnej, a fani z trudem dowiadują się o nim czegokolwiek, co nie dotyczy działalności artystycznej.

Szczególnie skrywanym tematem tabu było jego życie miłosne, czego efektem były liczne spekulacje i domysły dotyczące orientacji seksualnej piosenkarza, zestawiane z jego charakterystycznym wizerunkiem. Teraz jednak – po wielu tygodniach domysłów – artysta w końcu zdecydował się wyznać, że rzeczywiście jest zakochany.

Kim jest dziewczyna Michała Szpaka?

Jak do tej pory Michał Szpak nie zdradził żadnych szczegółów dotyczących swojej drugiej połówki, jednak przewrotnie stwierdził, że podzieli się związkiem z publiką, lecz dopiero wtedy, gdy to miłość jego życia zechce.

– Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku – wyjawił w rozmowie z „Gwiazdami Pejady”. Znając jego powściągliwość w dzieleniu się swoim życiem prywatnym, fanom z pewnością przyjdzie jeszcze trochę poczekać na poznanie nowej miłości artysty.

źródło: pikio.pl