Michał Szpak od zawsze pokazywał, że nie boi się wyrażać własnej opinii. Jego ostatni post tylko to potwierdził, bowiem gwiazdor niezwykle dosadnie wypowiedział się na bardzo drażliwy temat.

Michał Szpak nie był w stanie dłużej milczeć widząc, co dzieje się na świecie. Wiedząc, że jego popularność może dać mu pewną siłę przebicia, zdecydował się na naprawdę dosadny wpis. Jego słowa być może wielu dadzą do myślenia, a hejterom na długo odbiorą mowę. Muzyk zwrócił uwagę na bardzo poważny problem.

Michał Szpak wbija szpilę hejterom. Tak dobitnej reakcji nikt się po nim nie spodziewał
Temat ekologii jest poruszany niezwykle rzadko. Gdy pojawiły się informacje o pożarach w Amazonii media zaczęły huczeć, jednak błyskawicznie ucichły, zapominając o całej sprawie. Wiele osób starało się pokazać ludziom na całym świecie, że sprawa jest naprawdę poważna i nie mamy czasu do stracenia. Do tego grona dołączył właśnie juror „The Voice of Poland”, który w niezwykle bezpośredni sposób odniósł się do tematu. Szpak nie krył swojej złości i wbił szpilę każdemu, kto kwestię katastrofy ekologicznej zepchnął na drugi plan.

– Przecież wokół nas dzieje się tak dużo niepotrzebnych rzeczy, że po co zawracać sobie mamy głowę katastrofą ekologiczną i płonącymi płucami ziemi. (…) Po co się tym przejmować nic z tym nie róbmy, nic o tym nie mówmy. Ucichnie samo, wypali się jak wszystko, a za 20 lat będziemy błagać o wodę i zdychać z głodu – napisał.

Co na to obserwatorzy?
Wielu fanów Michała od razu go poparło. Internauci byli mu wdzięczni, że otwarcie porusza kwestię ochrony środowiska i podzielili jego przerażenie całą sytuacją, która z roku na rok staje się coraz gorsza.

– Ta znieczulica jest straszna….dobrze Michał, że poruszasz ten temat i nie jesteś obojętny na ten problem – czytamy.

– Michał super, że zwracasz uwagę na te rzeczy, ale trzeba też działać, a ty jako osoba publiczna możesz apelować muzyką i koncertami w tym temacie – pisze fanka.

– Przykre, że tak mało osób zwraca na to uwagę!! Super Michał, że nagłaśniasz tę kwestię! – dodaje kolejna.

źródło: pikio.pl