Mężczyźni zatrzymali się, aby popatrzeć na łosia na skraju lasu. Tymczasem musieli przeprowadzić akcję ratunkową

Nie często zdarza się zaobserwować łosia stojącego na skraju drogi i lasu. Czasami jednak się udaje. W zależności od miejsca w którym mieszkacie, jadąc wolno drogą wczesnym rankiem można czasami wypatrzeć te wyjątkowe zwierzęta.

Mężczyźni, o których jest ten artykuł, zatrzymali się, gdy zauważyli łosia stojącego na skraju drogi i lasu. Film, który nagrali z tego spotkania jest tak niesamowity, że udostępniają sobie go tysiące ludzi na całym świecie.

Łoś wyglądał na wystraszonego, ale zamiast uciec do lasu, aby schronić się przed mężczyznami, stał w tym samym miejscu. Wyglądało to jakby łoś próbował chronić coś, czego na pierwszy rzut oka nie było widać.

Wtedy mężczyźni usłyszeli pisk. To, co udało im się nagrać, koniecznie trzeba zobaczyć.

Tuż przy ziemi siatka była zgnieciona. Mężczyźni dostrzegli w tym miejscu parę nóg szamotających się w powietrzu.

Gdy przyjrzeli się dokładnie, zobaczyli tam małego łosia.

Zestresowana mama łosia wyglądała na przerażoną, gdy mężczyźni zaczęli się zbliżać. Ewidentnie nie chciała, aby mężczyźni podeszli do jej młodego. Ci jednak zdawali sobie sprawę, że bez ich pomocy cielak się nie uwolni.

Zdecydowali, że tylko jeden z nich podejdzie bliżej. Drugi został z tylu i nakręcił filmik, który koniecznie musisz zobaczyć.

W pierwszej chwili łosica ruszyła na mężczyznę, aby go odstraszyć. Ale gdy ten się zbliżył, wycofała się. Była przestraszona, ale nie chciała opuszczać swojego młodego.

Gdy mężczyzna zbliżył się do cielaka, użył kombinerek do rozcięcia siatki. Na filmiku widzimy jak matka wbiega do lasu i z powrotem. Jest bardzo zestresowana.

Chwilę później cielak jest już wolny.

Akcję ratunkową możecie zobaczyć poniżej. Nie można tego przegapić:

Ten młody łoś z pewnością nie zdaje sobie sprawy ile miał szczęścia. Łosie bywają agresywne – zwłaszcza jeżeli stają w obronie swoich młodych. Właśnie dlatego ten film jest niesamowity – ci mężczyźni wykazali się wielką odwagą decydując się na udzielenie małemu pomocy.

Udostępnij ten artykuł, aby wyrazić uznanie dla ich bohaterskiej akcji!

źródło: pl.newsner.com