Grażyna Szapołowska ma spore powodzenie u mężczyzn. Niektórzy panowie decydują się iść krok dalej w wyrażaniu swojego uwielbienia do aktorki. Wielokrotnie już zdarzało się, że aktorka była proszona o rękę. O wszystkim Szapołowska opowiedziała w wywiadzie dla magazynu „Gala”.

Tej kobiety nie trzeba nikomu przedstawiać. Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Jej kreacje w filmach i serialach sprawiają, że panowie nie raz już tracili dla niej głowę. Czasami są to po prostu miłe gesty, jak kwiaty czy komplementy, ale zdarzyły się także spontaniczne oświadczyny.

– Ludzie różnie reagują na mój widok. Kilka razy mężczyźni mi się oświadczali, czasami ktoś całuje mnie w dłoń, obdarowuje miłym spojrzeniem, uśmiechem lub bukietem kwiatów – wyznała w wywiadzie Szapołowska.

Bywa też tak, że panowie sami nie dowierzają swojemu szczęściu i nie rozpoznają swojej idolki w prozaicznych sytuacjach. Tak jak jeden taksówkarz. – Pamiętam taksówkarza, który próbował mnie komplementować i powiedział, że jestem bardzo podobna do Grażyny Szapołowskiej. „To ja”, odparłam. Na co on: „Taaa, chciałaby pani” – zdradziła w „Gali”.

Mężczyźni tracą dla niej głowę

Kilku jej się nawet oświadczyło

Ale jej serce należy do jednego

Jest w związku od 17 lat

Z Erykiem tworzą zgodną parę

źródło: fakt.pl