Mężczyzna postanowił znaleźć idealną partnerkę na życie. Zaoferował nawet 40 tys zł. osobie, która mu w tym pomoże

Trzeba przyznać, że niektórzy znają swoją wartość i nie chcą się zadowalać byle czym. Z takiego założenia wyszedł bogaty i przystojny biznesmen z Kalifornii, który postanowił znaleźć idealną partnerkę na życie. 32-letni Joe Cohen zaoferował nawet 10 tysięcy dolarów (około 40 tys zł.) osobie, która mu w tym pomoże. Postawił jednak twardy warunek – jego wybranka najpierw musiała przejść serię testów IQ i testów osobowości! Jak myślicie, udało się?

Poszukiwania miłości swojego życia 32-letni Joe Cohen rozpoczął w 2017 roku. Bogaty i przystojny biznesmen z Kalifornii zamieścił ogłoszenie,w którym zaoferował 10 tysięcy dolarów osobie, która pomoże mu znaleźć idealną partnerkę. Nietypowy anons cieszył się olbrzymim zainteresowaniem i wiele osób próbowało zostać osobistym swatem 32-latka, jednak ostatecznie Kalifornijczyk poradził sobie sam.

A wszystko dzięki niezawodnemu Facebookowi. Kalifornijczyk w propozycjach znajomych zobaczył zdjęcie pięknej 24-latki i natychmiast się z nią skontaktował. To był strzał w dziesiątkę. 24-letnia Eliana Ferdman zgodziła się na randkę z nieznajomym i szybko okazało się, że para jest dla siebie stworzona. Przezorny Joe nie zamierzał jednak rezygnować ze swojego planu, by poddać ukochaną serii testów IQ i testów osobowości!

Początkowo Eliana miała wątpliwości i – jak przyznała w rozmowie z mediami – myślała, że jej wybranek zwariował, ale później poddała się testom i zdała je śpiewająco!

Zadowolony z wyników Joe postanowił wydać zaoszczędzone 10 tysięcy dolarów na pierścionek zaręczynowy dla ukochanej. – Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i partnerami życiowymi – pracujemy razem, mieszkamy, spędzamy razem weekendy. Razem budujemy nasze życie – to więcej, niż mogłam sobie wyobrazić – mówi szczęśliwa 24-latka.

źródło: fakt.pl