Mężczyzna stawiał partnerce ultimatum, ponieważ otrzymała ona awans w pracy i gorzko pożałował

Użytkowniczka Twittera, Kimber Dowsett, siedziała na lotnisku, gdy usłyszała rozmowę czekającej obok pary.

Szybko zrozumiała, że para kłóciła się o pieniądze. Jednak nie była to zwyczajna sprzeczka o to, kto płaci za jedzenie, a kto za paliwo. Mężczyzna stawiał partnerce ultimatum, ponieważ otrzymała ona awans w pracy.

Kimber napisała na Twitterze, że szczęśliwa kobieta powiedziała chłopakowi, że zaoferowano jej awans, ale chłopak, zamiast także się cieszyć z jej sukcesu, wściekł się. Powiedział, że gdyby go kochała, odrzuciłaby ofertę, ponieważ po awansie będzie zarabiać więcej, niż on, a to dla niego upokarzające.

Dziewczynie zrobiło się przykro, ale mężczyzna dalej nalegał, aby odmówiła, bo inaczej będzie to oznaczało, że go nie kocha.

Kobieta zaczęła płakać, ponieważ nie wiedziała, co ma zrobić. Próbowała go przekonać, że jej praca nie ma nic wspólnego z ich związkiem, ale on nie słuchał.Mężczyzna dodał, że po ślubie, gdy urodzi, i tak nie będzie pracować, więc awans nie ma znaczenia.

Odeszła z wściekłością
Nagle sytuacja uległa zmianie. Kimber napisała:

„Nagle, kobieta miała dosyć. Rzuciła w niego biletem i powiedziała, żeby dobrze się bawił sam w Cancún. Potem odeszła z wściekłością.”

„Ludzie dookoła, który również słyszeli ich kłótnię, zaczęli bić jej brawo.”

Tweety Kimber dotarły do tysięcy osób, które zgodziły się, że kobieta dobrze postąpiła.

Mamy nadzieję, że kobieta przyjęła awans, a mężczyzna zrozumiał swój błąd.Nikt nie będzie decydował o naszym życiu. Udostępnij, jeśli się z tym zgadzasz!

źródło: doceniac.com