Stare zdjęcie Joanny Przetakiewicz robi furorę na Instagramie. Gwiazda pokazała, jak wyglądała zanim została znaną milionerką. Metamorfoza jest gigantyczna.

Joanna Przetakiewicz od kilku lat zachwyca swoją urodą. Patrząc na jej zdjęcia ciężko uwierzyć, że bizneswoman 11 grudnia skończy 52 lata. Gwiazda Azji Express od lat może pochwalić się nienaganną figurą oraz stylem, który naśladują setki jej fanek. Wielu krytyków mody uważa ją za polską ikonę mody wszech czasów.

Okazuje się, że nie zawsze Joanna wyglądała tak spektakularnie jak obecnie. W poniedziałek seksbomba opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które powstało, gdy 13 lat temu, zanim dorobiła się prawdziwej fortuny. Od tamtego czasu Przetakiewicz przeszła gigantyczną metamorfozę. Widać, że znajomość z zagranicznymi projektantami i obracanie się wśród światowych elit zmieniły ją nie do poznania. Sama gwiazda była w niemałym szoku, gdy dokopała się do swojego starego zdjęcia:

TAK, TO JA – napisała.

Również internauci przecierali oczy z niedowierzania na widok swojej ulubienicy. Zdjęcie w mig zalała fala komentarzy. Niemalże wszyscy zgodnie stwierdzili, że różnica w wyglądzie Joanny jest kolosalna. Niektórzy zasugerowali, że fotografia idealnie potwierdza, że Joanna od zawsze żyła w zgodzie z panującymi trendami – na początku lat dwutysięcznych rzeczywiście w modzie była mocna opalenizna, tlenione włosy, różowe cienie do powiek i plastikowe tipsy. Wizerunek “na Barbie” kreowały wówczas największe polskie i zagraniczne sławy.

No i pięknie było. Jest i będzie – napisała Dagmara Kaźmierczak, znana jako Królowa życia.
Kobieta jest jak wino… – dodała Dorota Michałowska, prezenterka Superstacji.
Pamiętam ten wieczór. Wyglądałaś obłędnie. Inne były czasy, inna moda – zwróciła uwagę jedna z koleżanek Joanny.
Trochę Mandaryna, trochę Jola Rutowicz – stwierdził kolejny internauta.

Myślicie, że wpływ na obecny wygląd Joanny miał zasobniejszy portfel?

źródło:jastrzabpost.pl