Melania Trump rzadko komentuje wizyty w Białym Domu. To, co myśli o gościach swojego męża – prezydenta USA, Donalda Trumpa – pozostaje tajemnicą. Tym razem Melania złamała jednak tę zasadę i powiedziała co sądzi o Agacie Dudzie.

Amerykańska dziennikarka Stephanie Eckardt opowiedziała o zaskakującej wypowiedzi Melanii Trump na łamach W Magazine. Eckardt podkreśla, że do tej pory pierwsza dama USA nie komentowała wizyt gości Białego Domu. – Dwa lata była znana z braku otwartości na media – napisała Stephanie Eckardt. – Z okazji wizyty prezydenta Polski i jego żony nagle zmieniła front – dodała.

Do zabrania głosu sprowokował żonę Donald Trump, który jak zwykle zaczął wypowiadać się w jej imieniu. – Panie się znają. Dobrze się dogadują. Za chwilę zjedzą wspólnie lunch – mówił dziennikarzom Trump. Nagle zapytał żony: – Chcesz coś powiedzieć?

Okazało się, że Melania chciała – co wywołało niemałe zaskoczenie, bo zazwyczaj u boku męża milczy jak grób. Pierwsza dama USA w bardzo ciepłych słowach wyraziła się o Agacie Dudzie. – Wspaniale ich tu znowu gościć. Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich i amerykańskich dzieci, jak za pierwszym razem – powiedziała Melania.

Stephanie Eckardt komentuje, że choć słowa Melanii nie zawierają wiele treści i nie mają większego znaczenia, to na uwagę zasługuje w ogóle fakt, że zabrała głos. Czyżby to towarzystwo Agaty Dudy dodało jej otuchy i skłoniło do odezwania się publicznie?

 

źródło: fakt.pl