Meghan Markle w ogniu krytyki. „Ona nie wie, jak trzymać własne dziecko”

Meghan Markle, gdy tylko pojawi się publicznie, budzi ogromne zainteresowanie. Jest stale obserwowana przez paparazzi, jej zachowanie analizują poddani i tabloidy. Nie mogło być inaczej, gdy Sieć obiegły zdjęcia, na których Markle dosyć osobliwie obchodzi się ze swoim dzieckim. W internecie zawrzało.

Meghan Markle to jedna z najbarwniejszych osób należących do brytyjskiej rodziny królewskiej. Od początku pokazywała charakter – na przykład wtedy, gdy zdecydowała się nie pokazywać nowo narodzonego dziecka przed szpitalem, jak nakazuje tradycja. Tabloidy chętnie ją szpiegują i szukają kolejnych, kontrowersyjnych zachowań. Tym razem burzę wywołały jej zdjęcia z synkiem.

Meghan Markle nie umie trzymać dziecka? Internet zawrzał
Synek Meghan Markle i księcia Harry’ego coraz częściej jest pokazywany publicznie. Tym razem rodzice zabrali go na mecz polo. Księżna Sussex wybrała się tam w towarzystwie Kate, Williama i ich dzieci, ale to ona znalazła się w centrum uwagi. Wszystko przez to, jak trzymała swojego potomka. Metoda chwytu nie spodobała się wielu aktywnym w Internecie matkom.

W komentarzach pod zdjęciami, które opublikowała na swoim Instagramie sama Meghan Markle, pojawia się wiele słów krytyki wobec księżnej. Najważniejszy zarzut dotyczy nieumiejętności trzymania małego dziecka.

– Ona nie wie, jak trzymać własne dziecko – pisze jedna z internautek.

– Ale wstyd – dodaje inna.

– Co za biedny maluch – współczuje małemu księciu kolejna osoba.

– Za kilka lat Archie będzie mógł podziękować mamie za zwyrodnienia kręgosłupa – czytamy w innym komentarzu.

Kolejny zarzut wobec Meghan Markle. Nie wie, jak zająć się synkiem

Nieumiejętne trzymanie dziecka na rękach to jeden z zarzutów, jakie są stawiane Meghan Markle. Uważni internauci dostrzegli na zdjęciach też inny niepokojący szczegół. Mały Archie nie miał na główce czapeczki, która miałaby go chronić przed słońcem. Zdaniem wielu komentujących brak nakrycia głowy jest niedopuszczalny i obnaża brak wiedzy księżnej Sussex o wychowaniu dziecka. Ironicznie zauważają, że jej błędy wynikają z faktu, że Archiem opiekują się nianie.

Pośród licznej krytyki, znajdują się też słowa wsparcia. Przychyli internauci przekonują, że Meghan jest matką i stara się opiekować dzieckiem najlepiej jak umie.

– Jaki słodkie zdjęcie! Wykonujesz świetną robotę i nie zwracaj uwagi na to, co mówią inni – pisze jeden z internautów.

– Czemu nie przestaniecie. Trzyma Archiego w taki sposób, aby było wygodnie jemu i jej. (…) Tak wiele osób ma za dużo do powiedzenia o jej rodzicielstwie – czytamy w innym komentarzu.

Oto przykład matczynego chwytu, jaki zastosowała wobec małego Archiego Meghan Markle:

źródło: pikio.pl