Meghan Markle i książę Harry wciąż trzymają w tajemnicy coś na temat swojego synka. Kiedy tajemnica zostanie ujawniona?

Meghan Markle i książę Harry wciąż trzymają w tajemnicy coś na temat swojego synka Archiego Harrisona.

Z okazji Dnia Ojca na Instagramie Meghan Markle i księcia Harry’ego pojawiło się urocze zdjęcie Archiego Harrisona.

Archie Harrison – kolor włosów
Mimo że księżna i książę Sussexu podzielili się nowym zdjęciem synka, po raz kolejny ukryli kolor włosów malca. Po raz pierwszy, gdy pozowali do zdjęć w Kensington Palace chłopiec miał zakrytą główkę czapeczką – teraz użyty został filtr, który nie pozwala odkryć koloru włosów Archiego.

Niektórzy Internauci twierdzą, że chłopiec ma rude włosy – porównują włosy na rękach księcia Harry’ego i na główce chłopca.

Tajemnica wyjdzie na jaw już w lipcu – oficjalnie wiadomo, że wtedy odbędzie się chrzest chłopca.

Chrzest Archiego Harrisona
Chrzest odbędzie się w kaplicy św. Jerzego – w tym samym miejscu, w którym para się pobrała i, w którym został ochrzczony książę Harry mając trzy miesiące w 1984 roku.

Chrzest odbędzie się w lipcu, jednak oficjalna data nie została jeszcze potwierdzona.

Archie tego dnia będzie miał na sobie tradycyjny strój – replikę koronkowego stroju do chrztu Honiton, zamówioną przez królową Wiktorię dla pierwszego dziecka w 1841 roku. Oryginalny strój miało na sobie 62 dzieci z rodziny królewskiej, jednak królowa postanowiła utworzyć jej replikę.

Ceremonie poprowadzi ksiądz David Conner i arcybiskup Justin Welby, czyli ten sam, który ochrzcił Meghan dwa miesiące przed ślubem.

Dzień Ojca na Instagramie SussexRoyal
Książę Harry pochwalił się uroczym zdjęciem synka na Instagramie SussexRoyal. W przeciwieństwie do księcia Williama, nie wstawił zdjęcia ze swoim ojcem – księciem Karolem.

źródło: kozaczek.pl