Meghan Markle i książę Harry dostali wzruszający prezent dla Archiego. Dawno nie widzieliśmy tak szczęśliwej Meghan!

Meghan Markle i książę Harry przyszli na mecz amerykańskich baseballistów w Londynie. Książęca para otrzymała urocze prezenty dla Archiego.

Meghan Markle i książę Harry niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. Narodziny synka Archiego były dla nich ogromnym wydarzeniem. Kiedy pierwsze emocje opadły, książęca para wraca do swoich obowiązków. Księżna pierwszy raz od czasu porodu pokazała się w mniej dyplomatycznych okolicznościach. Przypomnijmy, że wcześniej uczestniczyła w hucznych urodzinach królowej Elżbiety II. Teraz jednak wraz z mężem pojawiła się na meczu baseballowym w Londynie, aby obejrzeć zmagania dwóch amerykańskich drużyn Boston Red Sox oraz New York Yankees. Co ciekawe, media w ogóle nie wiedziały, że „royalsi” się tam pojawią, dlatego ich obecność była dla wszystkich sporym zaskoczeniem.

Meghan Markle i książę Harry dostali wzruszający prezent
Meghan ewidentnie służy macierzyństwo, ponieważ tuż po ciąży wygląda bardzo promiennie. Wraz z mężem przyszła na mecz amerykańskich baseballistów. Dla sportowców było to niezwykłe wyróżnienie, dlatego postanowili wręczyć Meghan i Harry’emu prezenty. Jedna z nich wręczyła sportową koszulkę z napisem Archie i numerem 19 – symbolizującym rok urodzenia chłopca. Druga zaś podarowała świeżo upieczonym rodzicom maleńkie śpioszki. Dodatkowo zespół z Bostonu dołączył do upominku miniaturowy kij baseballowy. Księżna nie kryła wzruszenia i uśmiechała się od ucha do ucha.

Dawno nie widzieliśmy tak szczęśliwej Meghan!

 


źródło: plotek.pl