Mąż zdenerwował się, gdy żona przygotowywała mu jajka. Poznaj powód całego zamieszania

Jesień zadomowiła się na dobre. Dni robią się co raz krótsze, a temperatury co raz niższe. Długie i ciepłe letnie dni odeszły już w zapomnienie.

Mając to na uwadze pomyślałem, że podzielę się z wami zabawną i rozbrajającą historią, która rozgrzeje was w ten chłodny dzień. W końcu wszyscy doskonale wiemy, że nic tak nie rozgrzewa jak dobry i głośny śmiech.

Historia, którą wam opiszę, wydarzyła się w typowy weekendowy poranek. Wszyscy się ze mną zgodzą, że po ciężkim i długim tygodniu pracy, cisza i spokój oraz możliwość wypoczynku w weekend jest dla nas zbawienna. A taki relaksujący weekend najlepiej zacząć od pysznego śniadania. Ale w tej historii sytuacja wygląda nieco inaczej. Cała sytuacja jest bardzo zabawna.

Jak to możliwe? Przeczytaj historię do końca ponieważ kilka ostatnich zdań sprawi, że zrozumiesz o czym piszę. Końcówka historii jest nieprzewidywalna i zmienia wszystko!

1

Pewna żona przygotowywała dla męża śniadanie. Wybór padł na jajka sadzone.

W pewnej chwili mąż wpada gwałtownie do kuchni.

Ostrożnie” – powiedział. „UWAŻAJ! Dodaj więcej masła! O mój BOŻE! Wbiłaś za dużo jajek. ZA DUŻO! Odwróć je. ODWRÓĆ JE JUŻ! Zdecydowanie trzeba dodać masła. O MÓJ BOŻE! Skąd teraz wziąć więcej masła? Będą PRZYWIERAĆ! Uważaj. OSTROŻNIE! Przecież mówię, żebyś UWAŻAŁA! NIGDY nie słuchasz mnie, gdy gotujesz! Nigdy! Odwróć je! Pośpiesz się! Czy ty jesteś NORMALNA? POSTRADAŁAŚ zmysły? Nie zapomnij o soli. No użyj soli. DODAJ SOLI! SOLI!

Żona gapiła się na niego ze zdziwieniem.

„Co się z tobą dzieje? Sądzisz, że nie wiem w jaki sposób przygotować jajka?”

Na co mąż odparł spokojne: „Chciałem ci tylko pokazać jak to jest, gdy ja prowadzę samochód.”

2

źródło: pl.newsner.com