Matka zamieściła desperackie ostrzeżenie o „czarnych śladach” na przewijakach. Internet wrze

Wyobraź sobie: Twoje dziecku musi zostać przebrane, śpieszysz się, wbiegasz do publicznej toalety i używasz publicznego przewijaka.

Publiczne toalety nie należą raczej do bardzo czystych i higienicznych miejsc. Ale tam jest w porządku. Dokładnie przypatrujesz się stacji do przewijania, kładziesz nawet kocyk zanim położysz na nie dziecko.

Jednak po przeczytaniu historii pewnej matki, za każdym razem będziesz sprawdzać wszystko jeszcze dokładniej.

Matka z USA napisała ostrzeżenie dla wszystkich innych rodziców, którzy mogliby nigdy nie zwrócić na to uwagi. Post rozszedł się po sieci lotem błyskawicy.

„Zanim położysz swoje dziecko w pobliżu tego, ZAWSZE najpierw je przetrzyj. Nawet jeśli się śpieszysz, nawet jeśli masz kocyk, który kładziesz pod spód” – pisze.

Dalej kobieta pisze o „czarnych śladach”, które często widujemy na takich blatach, a które często służą do czegoś przerażającego.

„Widzisz te czarne ślady? To od przypalonych łyżek. Ćpuny używają przewijaków, aby wziąć działkę. Na blacie mogą być pozostałości narkotyków czy płynów organizmu. Jeśli ktoś nie dba o siebie, mogę ci przysiąc, że nie będzie dbał o twoje dzieci. Uważajcie.”

Kobieta tłumaczy, że sama wychodzi z nałogu i dlatego też wie o takich rzeczach. Jej wiadomość dotarła do wielu ludzi i jasnym stało się, że problem nie dotyczy jedynie Jennifer.

Później w wywiadzie wyjaśniła, że to, iż używasz kocyka nic nie daje.

– „Wystarczy, że jakiś fragment przyczepi się do kocyka, a twoje dziecko później weźmie go do buzi” – mówi.

– „Szczególnie biorąc pod uwagę popularność fentanylu. Wystarczy niewielka dawka, aby zabić dorosłego człowieka, nie wspominając o dziecku.

Przyznamy szczerze, że nie mieliśmy pojęcia o tym, jak niebezpieczne mogą być publiczne toalety. Jesteśmy przekonani, że nie tylko my. Warto podzielić się tym ostrzeżeniem ze znajomymi.

źródło: polubione.com