Masz problemy z porannym wstawaniem? To łóżko zawsze Cie obudzi

Jeżeli potrzebujesz trzech budzików aby w końcu zwlec się rano z łóżka, ten wynalazek jest dla ciebie.

1

Colin Furze to wynalazca m.in. noża opiekającego chleb w trakcie jego krojenia i zestawu w pełni działających szponów Wolverine’a. Po otrzymaniu szalonej sugestii od jednego z subskrybentów, Colin postanowił zbudować łóżko które nie będzie tolerować żadnych „jeszcze pięć minut”.

Te łóżko – wyrzutnia (w dodatku pod napięciem) dosłownie wykatapultuje każdego leniucha zwlekającego z pobudką. Furze zaopatrzył swój wynalazek w domowej roboty tłoki napędzane zwykłą sprężarką, dzięki którym każda późna pobudka stanie się dosyć… ekstremalnym przeżyciem. Wynalazca dodatkowo postarał się o jaskrawo migające światła i alarmy. Tak na wszelki wypadek.

2

Przed zostaniem wynalazcą i gospodarzem programu Gadget Geeks, Furze pracował jako hydraulik. Ten niesamowity człowiek jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi ekstremalnymi pomysłami publikowanymi na YouTube i na jego stronie internetowej.

Oto rozwiązanie odwiecznego problemu ludzkości: punktualnego wstawania.

3

Nie musisz nawet wyłączać budzika, łóżko samo postara się abyś wstał przy akompaniamencie klaksonu samochodowego, dzwonków i migoczących świateł.

Wciąż za mało? Ustaw urządzenie na maksymalną moc! 😉

4

Zacznij dzień z przytupem.

Spróbowalibyście przespać się na takim wynalazku?

Zobaczcie też filmik z powstawania tego diabelskiego wynalazku 😉

Podzielcie się z każdym kto ma problem z wczesnym wstawaniem z łóżka!

źródło: wiemy.to