Masa właśnie wywołał burzę roku: znane polskie celebrytki oddawały się za pieniądze

Masa właśnie podał szokującą informację, przez którą kariera wielu polskich celebrytek może stanąć pod znakiem zapytania. Podczas wywiadu z autorem książki „Bandyci i celebryci” wyjawił, że lista kobiet z show-biznesu, które oddawały się za pieniądze jest bardzo długa. Gangster dysponuje wszystkimi nazwiskami.

Masa zna nazwiska polskich celebrytek, które uprawiają seks za pieniądze. Sensacyjną wiadomość ujawnił autor serii książek, w których przeprowadził wywiady z najpopularniejszym gangsterem w Polsce. Janusz Szostak wcześniej rozmawiał z nim o światku przestępczym, układach z politykami i handlu narkotykami. Tym razem zapytał także o celebrytów, których przestępca nie tylko zna osobiście, ale jest w stanie udowodnić ich największe sekrety.

Masa

Masa o celebrytach. Szokujące wyznania o prostytucji sławnych ludzi

Pytanie rozpoczęło przywołanie historii modelek z Dubaju, które oddawały się za pieniądze. Za horrendalne kwoty miały one spełniać przerażające fantazje książąt arabskich. Zdaniem Masy, dysponuje on pełną listą nazwisk polskich gwiazd, które uprawiają seks za pieniądze.

Podczas spotkania z gangsterem dziennikarz był świadkiem szokującej rozmowy.

– Rozmawiając z Masą, zapytałem go, czy proceder z dziewczynami, modelkami trwa nadal. I on mówi: „Słuchaj teraz, co będzie”. Zadzwonił do człowieka i poprosił, żeby podał mu cennik celebrytek, które jeżdżą na spotkania z klientami. Przełączył na głośnomówiący telefon i ten człowiek zaczął odczytywać tak znane nazwiska, że by się pani zdziwiła, i kwoty, za które można te kobiety mieć. Nie są to małe pieniądze, ale nie są też ogromne, bo to są kwoty rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Można je kupić – powiedział dziennikarzom Super Expressu Szostak.

Informacja wyraźnie zszokowała autora książki o Masie. Na pytanie, jakie nazwiska pojawiły się na tej liście wskazał wymijająco.

– Piosenkarki, aktorki, prezenterki telewizyjne, tancerki znane, modelki, zwyciężczynie konkursów piękności, bardzo znane osoby. To wszystko się dzieje. Nie mówię, że wszystkie dziewczyny, ale jest pewien margines, tych, które chcą wykorzystać te swoje pięć minut. Tak było zawsze i pewnie będzie – dodał Szostak.

Burza w mediach

Okazuje się, że doniesienia Masy natychmiast stały się powodem do podjęcia dyskusji w mediach. Tabloidy spekulują, kto mógł się znaleźć na liście gangstera. Szemrane interesy, przenikanie się świata biznesu i przestępczego zostały dokładnie opisane w książce „Bandyci i celebryci”.

Sokołowski, który stał się świadkiem koronnym, zaczął chętnie opowiadać o porachunkach w ramach „poprawienia własnego wizerunku”. Wielu przyznało, że jako człowiek mafii nie powinien być autorytetem dla czytelników książki o nim, a sama próba rozmawiania z dziennikarzami o szczegółach nielegalnych transakcji, gwałtach i współpracy z politykami na wysokich szczeblach jest nieporozumieniem.

Policja, dzięki zeznaniom Masy mogła namierzyć kluczowych polskich przestępców. Jego współpraca z funkcjonariuszami rozpoczęła się w 1994 roku. Od tego czasu jest specjalnie chroniony, gdyż naraził się wielu niebezpiecznym ludziom.

Źródło: pikio.pl