Martyna Wojciechowska (44 l.) wielokrotnie podkreślała, jak ważną rolę w jej życiu pełnią rodzice. Podróżniczka właśnie pochwaliła się wspólnym zdjęciem i napisała kilka wzruszających słów o mamie i tacie.

Martyna Wojciechowska z mamą

Cokolwiek by się nie działo w jej życiu, zawsze może na nich liczyć. Miała wsparcie rodziców, gdy chorowała, albo gdy została sama z córką Marysią (10 l.). W udzielanych wywiadach często podkreślała, jak wiele zawdzięcza swojej rodzinie.

Teraz gwiazda miała kolejny powód, by wyznać im to, co czuje. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcie z mamą i tatą i zdobyła się na wzruszające słowa:

„Moi kochani Rodzicie obchodzą dzisiaj 45. rocznicę ślubu. Dokładnie 13. października 1973 r. powiedzieli: TAK. Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem! Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje PASJE, nawet te najbardziej szalone. Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją”.

Internauci pospieszyli z życzeniami z okazji rocznicy, a także zauważyli niezwykłe podobieństwo celebrytki do mamy!

„Teraz już wiadomo po kim Martyn taka śliczna”, „Podobna jest Pani do mamy”, „Martyna, jesteś cała mama” – pisali zachwyceni zdjęciem komentujący.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

źródło: pomponik.pl