Gdy w zeszłym roku okazało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski randkują, para nie znikała z pierwszych stron gazet. Sami zainteresowani przez długi czas nie komentowali tych doniesień, ale później zaczęli wspólnie pojawiać się na ściankach i nie szczędzili sobie czułości. Nikt jednak nie spodziewał się, że Wojciechowska prędko pochwali się zdjęciem z własnego ślubu. Nic dziwnego, że gdy podróżniczka wstawiła na Instagram zdjęcie w sukni ślubnej, w komentarzach pod postem rozpętała się burza.

„Nadchodzi nowe” podpisała enigmatycznie fotkę Wojciechowska.

Część fanów pospieszyła z gratulacjami, ale inni zauważyli, że zdjęcie może służyć podgrzaniu atmosfery wokół nowego programu gwiazdy.

„Ja myślę, że to może być ujęcie z planu Kobiety na krańcu świata” – napisała jedna z fanek.

„A to nie odnośnie do odcinka o Koreankach, które biorą ślub same ze sobą?”- dodała inna.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zdjęcie w istocie ma służyć promocji programu. Najpewniej chodzi o nowy format „Śluby świata”, który Wojciechowska poprowadzi wraz z Kossakowskim. Para będzie podróżować po całym świecie i pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu oraz wesela. Jak widać promocja ruszyła pełną parą, więc najpewniej już niedługo możemy spodziewać się programu na antenie.

Myślicie, że nowe show zainspiruje Wojciechowską do tego, by stanąć na ślubnym kobiercu?

https://www.instagram.com/p/B1-zhTsCPFH/?utm_source=ig_embed

źródło: pudelek.pl