O związku Martyny Wojciechowskiej (44 l.) i Przemysława Kossakowskiego (46 l.) mówi się od kilku tygodni. I choć żadne z nich jeszcze oficjalnie nie potwierdziło, że naprawdę są razem, to ich najnowsze wspólne zdjęcia raczej nie pozostawiają wątpliwości, co do natury tej relacji.

W ubiegły weekend para wybrała się wraz z 10-letnią córką Martyny, Marysią, na pokaz koni w Sopocie. Promieniejąca Wojciechowska stała w pierwszym rzędzie w długiej morskiej sukni i robiła zdjęcia. Dziennikarz i podróżnik obejmował ją w pasie i szeptał jej do ucha czułe słówka.

A jeszcze pod koniec maja w rozmowie z dziennikarzami Wojciechowska niechętnie komentowała plotki na temat romansu. “Przemek to jest wariat. A mi się to bardzo podoba” – mówiła tylko.

Martyna i Przemek planują też wspólną podróż. Chcą razem spędzić trochę czasu, a Kossakowski chciałby lepiej poznać córkę Martyny Marysię i zdobyć jej zaufanie. Wojciechowska nie miała przecież stałego partnera od dobrych paru lat.

“To nowa relacja, która ciągle się rozwija. Martyna i Przemek są bardzo ciekawi, dokąd ich to zaprowadzi. Planują polecieć latem w odległe miejsce, gdzie będą mogli skupić się na sobie. Przemek pozna lepiej nie tylko Martynę, ale i jej córkę” – twierdzi znajoma gwiazdy TVN.

Jak uważacie, ładna z nich para?