Marta Wierzbicka (28 l.) długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości, gdy w 2015 roku rozstała się z narzeczonym. Sytuacja jednak uległa zmianie jakiś czas temu, a teraz przez jedno zdjęcie posypały się życzenia szczęścia na nowej drodze życia! O co chodzi?!

Aktorka znana z serialu „Na Wspólnej” przez wiele lat była związana z Maciejem. Niestety po pewnym czasie wyszło na jaw, że chłopak nie do końca był wierny Marcie…

Para postanowiła się rozstać, a gwiazda bardzo to przeżyła. Leczenie miłosnych ran jednak musiało się kiedyś skończyć i celebrytka w końcu znalazła odpowiedniego dla siebie chłopaka.

Od jakiegoś czasu wprost promienieje, wyraźnie schudła i od czasu do czasu raczy swoich fanów romantycznymi zdjęciami, choć tajemniczego ukochanego nie pokazała do tej pory.

Obecnie przebywa z nim na urlopie w we Włoszech i doskonale się bawi. Niektórzy jednak podejrzewają, że para cieszy się piękną Italią podczas… podróży poślubnej!

Na najnowszym zdjęciu media oraz fani aktorki dostrzegli obrączkę na serdecznym palcu Marty! Czyżby aktorka w tajemnicy wzięła ślub i nawet nie pochwaliła się tą radosną nowiną już po fakcie?

Naszym zdaniem warto jednak wstrzymać się z gratulacjami i życzeniami, bo obrączka widnieje na lewej ręce, a tą ślubną powinno się według polskiej tradycji zakładać na prawą rękę… Czyżby radość okazała się przedwczesna? Czas pokaże!

źródło: pomponik.pl