Marta Manowska pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami z mamą. Fani zachwyceni. ‚Jak siostry’

Polskie gwiazdy bardzo chętnie publikują rodzinne fotografie w sieci. Wyjątkowo często pokazują tym samym swoje mamy. I nic w tym dziwnego! Wiele z nich prezentuje się naprawdę świetnie. Zobaczcie więc, jak wyglądają najważniejsze kobiety w życiu Marty Manowskiej, Mariny, Dody czy Agnieszki Dygant.

 

Marta Manowska pochwaliła się na Instagramie fantastyczną sesją zdjęciową ze swoją mamą. Pod jedną z fotografii zamieściła też wzruszający wpis.

Mimo że jesteśmy różne i patrzymy każda w swoją stronę, trzon i podstawa zawsze jest ta sama -miłość i wzajemny szacunek. Dziękuje, że mnie tego nauczyłaś Mamo. Głęboka i piękna relacja zawsze wymaga pracy, bo jak sama mówisz „Bywa różnie” – napisała Manowska.

Rodzicielka prowadzącej „Rolnik szuka żony” jest prawdziwą pięknością. Widać, że to elegancka kobieta z klasą.Obie panie wyglądają też niezwykle promiennie i… młodo. Zwrócili uwagę na to również internauci, którzy w komentarzach piszą, że mama prezenterki wygląda raczej jak jej starsza siostra.

  • Jak siostry.

  • Mama jak siostra.

  • Dwie piękne kobietki. Już wiem, po kim jesteś taka śliczna.

  • Pani Marto, już wiem, od kogo ma pani tyle dobroci w oczach i ten uśmiech – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To był wspaniały dzień. I wspaniały czas, który trwa. Mimo tego, że jesteśmy różne i patrzymy każda w swoją stronę, trzon i podstawa zawsze jest ta sama. Miłość i wzajemny szacunek. Dziękuje, że mnie tego nauczyłaś Mamo. Głęboka i piękna relacja zawsze wymaga pracy, bo jak sama mówisz „Bywa różnie” I dobrze, bo znamy się w każdym warunkach i kochamy na wszelkich zasadach. „Mama zawsze będzie najważniejszą osobą w życiu” Dziękuje za tak piękne wiadomości, które wysyłacie. A ja dziękuje całej ekipie, która stworzyła tę piękna sesję i podpatrzyła nasze emocje❤️ Dziękuję marce @furelleofficial za gościnę i za to, jak pięknie nas ubrała Moja autorska kolekcja #mama marki @crocodoro już dostępna na www.crocodoro.pl Pięknej majówki Wam życzę ❤️

Post udostępniony przez MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

 

źródło: plotek.pl