Marta Kaczyńska opublikowała wzruszające zdjęcie. Takiego Lecha Kaczyńskiego jak na tym zdjęciu chyba nikt nie pamięta

Marta Kaczyńska opublikowała swoje zdjęcie z tatą. Uwieczniona scena sprawia, że łzy same napływają do oczu. Zdjęcie przedstawia chwile beztroskiej, dziecięcej zabawy. Zobacz, jakie zdjęcie z okazji Dnia Ojca opublikowała Marta Kaczyńska.

Marta Kaczyńska opublikowała w sieci wzruszające zdjęcie. Na fotografii roześmiana Marta wygłupia się beztrosko z tatą. Zdjęcie podpisała krótko: Tata. Takiego Lecha Kaczyńskiego jak na tym zdjęciu chyba nikt nie pamięta. Lech Kaczyński został ojcem 22 czerwca 1980 roku. Zatem na swój pierwszy Dzień Ojca nie musiał długo czekać. Już następnego dnia po narodzinach swojej upragnionej jedynej córki mógł celebrować to święto. Choć pierwsze życzenia z tej okazji z pewnością usłyszał od swojej pociechy nieco później. Teraz już 9 lat po tragicznej śmierci Lecha Kaczyńskiego, jego córka tak pięknie go wspomina, dzieląc się tym z innymi internautami. Marta Kaczyńska pokazuje, jak niewiele trzeba, by upamiętnić ukochanego rodzica. Wystarczy urocze zdjęcie, które przypomina o wspólnie spędzonych beztroskich pięknych chwilach. I do tego jakże krótki, prosty podpis: Tata.

Lech Kaczyński urodził się 18 czerwca 1949 roku w Warszawie. 23 grudnia 2005 roku został prezydentem Polski. 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotu wiozącego delegację na uroczystości katyńskie w Smoleńsku zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, Maria Kaczyńska z domu Mackiewicz. Obydwoje spoczęli na Wawelu w Krakowie.

źródło: se.pl