Po latach dość burzliwego związku z Marcinem Dubienieckim, Marta Kaczyńska wreszcie sprawia wrażenie szczęśliwej i zadowolonej z życia. Wraz z narzeczonym Piotrem Zielińskim chętnie pokazuje się na nadmorskich plażach i w restauracjach. Tak samo było i w ostatnią niedzielę. Trzeba przyznać, że wyglądała świetnie!

Martę można było zobaczyć w weekend, gdy wraz z Piotrem Zielińskim spacerowała po sopockich ulicach. Najpierw spotkali się w jednej z kawiarni. Marta, w zaawansowanej ciąży, zdecydowała się na sok i koktajl. Później dołączył do nich jeszcze syn Zielińskiego. We troje wybrali się na spacer, oglądać łódki.

Widać, że rodzinne szczęście służy Kaczyńskiej. Trzeba przyznać, że w odsłaniającej długie nogi, zwiewnej sukience, wyglądała świetnie. Do tego ten przyciągający wzrok kolor czerwony…

Według nieoficjalnych informacji Marta Kaczyńska ma urodzić już wkrótce, bo w połowie sierpnia. Ostatnie tygodnie przed porodem to czas, kiedy przyszła mama powinna zadbać o relaks i wyciszenie.

Mając to na uwadze, bratanica Jarosława Kaczyńskiego wybrała się na spacer z narzeczonym i swoją ulubienicą – suczką rasy chihuahua, o imieniu Mimi. W cieniu korzystała z pięknej pogody. Będzie to jej trzeci poród. Córka śp. pary prezydenckiej jest już matką 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny.

1

2

3

4

5

6

7

8

9