Mama z dzieckiem nagle mdleje w supermarkecie. Reakcja świadków wywołała oburzenie w sieci

Mama i córka postanowiły pójść do supermarketu. Nagle kobieta zemdlała. Film, który pokazuje, co się dzieje, spowodował wiele nieporozumień w Internecie.

W idealnym scenariuszu osoba, która zobaczy podobną sytuację, spróbuje uspokoić płaczące dziecko, a następnie udzielić pierwszej pomocy osobie. Niestety rzadko się to zdarza.

Sytuacja miała miejsce w supermarkecie w Massachusetts w Ameryce. Matka 2-letniej dziewczynki straciła przytomność podczas zakupów. Córka chciała wzbudzić w mamie uczucia, ale dziewczynie się nie udało. Po chwili pojawiła się para.

Ta sytuacja może powodować łzy, ale osoba musi się zebrać i udzielić pierwszej pomocy. W tym przypadku pierwsi świadkowie na miejscu nagrywali tylko wideo i wezwali karetkę pogotowia. To wszystko.

Dwoje dorosłych stało przy telefonach i zapisało, jak 2-letnie dziecko na próżno próbuje obudzić matkę. Po chwili pojawia się mężczyzna, który zna kobietę i próbuje jej pomóc, a także uspokaja małą dziewczynkę.

Oczywiście można chwalić operatorów za wezwanie karetki pogotowia. Ale zamiast tego mogli przynajmniej ułożyć kobietę w pozycji bocznej ustalonej.

Jak się okazało po badaniu, kobieta jest uzależniona od heroiny. Nie ma wątpliwości, że ta sytuacja będzie niej źródłem poważnej traumy.

źródło: pikio.pl