Mama Roksany Węgiel postanowiła zdementować wszystkie plotki. „To nieprawda, broń boże…”

Roksana Węgiel jakiś czas temu wywołała wielkie poruszenie wśród internautów, a w sieci wciąż pojawiało się mnóstwo wiadomości na jej temat. Teraz wszystko wyjaśnić postanowiła jej mama.

Roksana Węgiel jest osobą bardzo młodą, jednak pomimo tego już teraz może cieszyć się ogromną popularnością. Gwiazda polskiej muzyki pop regularnie pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju, dostaje możliwość występu u boku największych gwiazd, w związku z czym nie może dziwić, że zainteresowanie ze strony fanów jest obecnie ogromne. Nie zanosi się na to, by jej popularność miała niebawem minąć.

W ostatnim czasie młodej piosenkarce zdarzyło się udzielić wywiadu, w którym potwierdziła to, o czym od dłuższego czasu myśleli jej fani. Chodzi oczywiście o związek z nastoletnim wokalistą z Białorusi. Po czasie ujawniono sensacyjną informację, jakoby mama artystki zakazała jej spotykania się z chłopakiem już teraz. Kobieta postanowiła zdementować wszystkie plotki.

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem

Roksana Węgiel przez pewien czas spotykała się z Danielem Yastremskim, wokalistą z Białorusi. Oboje wyglądali na szczęśliwych, że udało im się poznać podczas międzynarodowych konkursów muzycznych. Ich znajomość rozwijała się, a młody piosenkarz miał nawet przeprowadzić się do Warszawy specjalnie po to, by móc spotykać się z ukochaną.

Wszystko uległo jednak zmianie. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o rozstaniu pary, choć internautów bardziej zainteresowała plotka, że to mama Roksany zakazała jej spotykać się z chłopakiem, tłumacząc jej, że kariera w tym momencie jest znacznie ważniejsza od miłości. Wątpliwości ostatecznie postanowiła rozwiać mama gwiazdy polskiej muzyki.

Roksana Węgiel wypowiadała się o rozstaniu

– To nieprawda, broń boże, nie zabraniamy jej się spotykać z chłopakami. Roksana stara się spotykać ze znajomymi. Też ta relacja z Danielem nie jest zakończona definitywnie, zostali przyjaciółmi. Co będzie, to czas pokaże. Jest jeszcze bardzo młoda, ma jeszcze dużo czasu na związki – powiedziała matka piosenkarki, twierdząc, że żadnego zakazu nie było.

Niewykluczone więc, że jeszcze kiedyś usłyszymy o wielkim powrocie związku Polki i Białorusina. Póki co dowiedzieliśmy się, że z pewnością nikt nie zabronił młodej piosenkarce spotykać się z jej chłopakiem, lecz najprawdopodobniej decyzja o rozstaniu należała w stu procentach do niej. Sama wokalistka nie chciała mówić o dokładnych powodach rozstania.

źródło: pikio.pl