Mama June schudła 130 kg. Jak to zrobiła? Co teraz dzieje się w jej życiu? Ostatnio ma sporo problemów

Mama June jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę i schudła aż 130 kilogramów. Co teraz dzieje się z życiu amerykańskiej celebrytki? Zagraniczne media podają, że ostatnio ma sporo problemów.

Mama June
Mama June, a właściwie June Shannon przeszła ogromną metamorfozę. Kiedyś ważyła nawet 200 kilogramów, ale ostatecznie jakiś czas udało jej się schudnąć aż 130 kilogramów. Ci, którzy spodziewali się, że celebrytkę dopadnie efekt jojo, mogą się zdziwić.

Mama June po metamorfozie
W życiu celebrytki nie dzieje się dobrze. Zagraniczne tabloidy donoszą, że gwiazda ma problemy psychiczne. Wszystko przez jej partnera, z którym związana jest już od sześciu lat. Według informatorów portalu Celebrity Insider Geno Doak znęca się nad June Shannon. Izoluje ją od dzieci i nastawia June przeciwko nim.

Powiedziano nam że Geno zabrania jej widywać się z dziećmi i spędzać z nimi czas. Napełnia jej głowę kłamstwami. Mówi, że dzieci są do niej wrogo nastawione, tymczasem one martwią się o nią i o jej zdrowie – podaje tabloid.
Dalej czytamy, że Mama June tkwi w tym toksycznym związku i jest w stanie zrobić wszystko, by tylko utrzymać przy sobie Doaka. Mężczyzna to wykorzystuje i chętnie korzysta z jej majątku.

Geno Doak, wielokrotnie był zatrzymywany przez policję za pobicia i posiadanie narkotyków. Był uzależniony od hazardu i narkotyków. Niedawno było o nim głośno, a to dlatego, że wściekły wjechał samochodem w dom Mamy June.

Mama June i jej metamorfoza


Mama June twierdziła, że kluczem do jej sukcesu jest spanie do 13.00 i brak śniadania. W ten sposób tłumaczyła to, w jaki sposób udało jej się schudnąć.

Prawda jest jednak nieco inna. Kobieta poddała się operacji zmniejszenia żołądka, usunięcia nadmiaru skóry i powiększenia piersi. Łącznie wydała na to ok. 75 tys. dolarów.

39-latka by schudnąć również ćwiczyła pod okiem trenera personalnego i zdrowo się odżywiała.

Mama June po metamorfozie


Jednym z powodów, dla którego zaczęła się odchudzać, była chęć zaimponowania byłemu partnerowi, Sugar Baerowi.

Mama June – zarabiała na odchudzaniu


Celebrytka przechodziła metamorfozę na oczach całego świata. Jej efekty mogliśmy ogladać w programie ‚Mama June: From Not to Hot’.

Show miało ogromną oglądalność, ostatecznie więc Mama June zarobiła na swoim odchudzaniu.

Mama June i Honey Boo Boo w 2015 roku
Mama June zasłynęła dzięki swojej córce Honey Boo Boo, czyli Alany Thompson, która jest jedną z najbardziej rozpoznawanych uczestniczek dziecięcych konkursów piękności na świecie.

Honey Boo Boo już jako kilkulatka miała swoje własne show – „Here Comes Honey Boo Boo”.


Mama June przed metamorfozą

źródło: