Małgorzata Socha pokazała matkę. Internauci myśleli, że to Jolanta Kwaśniewska! Zgadzacie się?

Te zdjęcia zaintrygowały internautów. Gdy znana aktorka Małgorzata Socha pokazała je na swoim instagramowym profilu, ruszyła lawina komentarzy. Ludzie zachodzili w głowę, czy osoba, która stoi obok gwiazdy seriali „Przyjaciółki” i „Na Wspólnej”, nie jest przypadkiem bliźniaczą siostrą Jolanty Kwaśniewskiej. Faktycznie, kobieta, która widnieje na zdjęciach dołączonych do naszej galerii, wygląda jak była pierwsza dama. Najbardziej przypomina ją, gdy pozowała stojąc aktorką i Kingą Rusin. A wy co o tym sądzicie?

Z okazji Dnia Matki wiele gwiazd chętnie wrzucało do sieci zdjęcia ze swoimi rodzicielkami. Małgorzata Socha też się na to zdecydowała, co jest pewnym zaskoczeniem. Aktorka raczej strzeże prywatności. Nie chce pokazywać twarzy swych dzieci w sieci, a na jej profilu fotki z mężem pojawiają się naprawdę sporadycznie. Socha zaskoczyła podwójnie, bo zabrała także mamę do telewizji.

Małgorzata Socha pozuje z mamą

Na kanapie w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały kilka anegdot rodzinnych. Okazuje się, że aktorka była niezłym ziółkiem. – Nie była milutka, to był diabełek, ale była kochana (…) Jest nieusłuchana, zawsze musiała postawić na swoim, przekorna natura – wyznała mama aktorki.

Socha przyznała rację swojej mamie i dodała, że była krnąbrną nastolatką. – Przyznam szczerze, wiadomo, jak jest się nastolatką, buntuje się przed tradycją i wszystkim, co wynosi się z domu (…) Teraz jestem starsza i sama mam dzieci, doceniam cały trud, który włożyła – powiedziała.

Dziś obie panie świetnie się ze sobą dogadują. – To jest niesamowite, że nasza relacja weszła na inny poziom i łatwiej nam jest teraz ze sobą rozmawiać niż te 10 czy 15 lat temu. Kiedyś były tematy tabu, teraz jest też zupełnie inne wychowanie – dodała Socha.

Matka Sochy jak Kwaśniewska

Widzowie byli zachwyceni rozmową, ale także ich wspólnym zdjęciem. Pisali, że już wiedzą po kim aktorka odziedziczyła urodę. Część internautów zauważyła, że mama Małgorzaty Sochy przypomina Jolantę Kwaśniewską. „Super program. Wiadomo po kim Pani jest taka fajna i naturalna”, „Wow! Mama jak Jolanta Kwaśniewska!”, „Jak zobaczyłam to zdjęcie, to pierwsze, co myślałam że jest na nim Pani Kwaśniewska. Serio jak dla mnie to piorunujące podobieństwo. Klasa i elegancja”, „Mama piękna”, „Cudowne dziewczyny”, „Czy Twoja mama jest bliźniaczką prezydentowej Kwaśniewskiej…?” – pisali internauci.

Małgorzata Socha zabrała swoją mamę Bożenę do studia „Dzień Dobry TVN”

Panie opowiedziały przed kamerami o łączącej je relacji

Okazuje się, że aktorka była krnąbrną nastolatką

Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia z prowadzącymi

Wiele osób pisało w sieci, że mama aktorki wygląda jak Jolanta Kwaśniewska. Zgadzacie się?

źródło:  fakt.pl