Małgorzata Socha w końcu zdecydowała się na ten krok. Choć przez lata nie chciała w mediach pokazać swojej mamy, nareszcie opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Nie uwierzycie, jak wygląda pani Bożena.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha przez wielu uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Od lat związana z telewizją Polsat celebrytka zdobyła uznanie w branży swoją skromnością oraz wyjątkową otwartością na fanów. Zawsze chętnie odpowiada na pytania, opowiada o sobie i swojej karierze, jednak zawsze skrupulatnie unika pytań o najbliższych.

Mimo wielu próśb, gwiazda „Przyjaciółek” nigdy nie chciała opublikować na swoim Instagramie zdjęcia mamy Bożeny. Internauci błagali ją o to niejednokrotnie, zawsze jednak podkreślała, że chce chronić prywatność najbliższej rodziny i rzeczywiście się tego trzymała. Teraz jednak nastąpił przełom i celebrytka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z rodzicielką, które zachwyciło wszystkich. Fani nie mogą uwierzyć, że jej mama naprawdę tak wygląda.

Małgorzata Socha powaliła fanów na kolana. Pokazała zdjęcie swojej mamy

39-letnia Małgorzata Socha zawsze robiła wszystko, by media nie przeszkadzały w codziennym życiu jej rodziny. Chroniła bliskich i nie chciała pokazywać się z rodzicami w mediach, teraz jednak – z okazji swoich urodzin – postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą Bożeną.

– Świętowanie urodzin z tą wspaniałą kobietą to prawdziwa przyjemność! Przed Wami efekty sesji z moją najkochańszą Mamą- możemy przeczytać pod opublikowaną fotografią.

Okazuje się, że aktorka wraz z rodzicielką zdecydowały się reklamować jedną z najsłynniejszych marek biżuteryjnych.

Internauci nie przestają prawić im komplementów. Widzą uderzające podobieństwo

Opublikowana fotografia natychmiast wywołała gigantyczne emocje wśród fanów aktorki. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że kobiety są do siebie niewiarygodnie podobne i ciężko uwierzyć, że pani Bożena naprawdę jest mamą celebrytki. Pojawiły się również głosy, że w końcu wiadomo, po kim Małgorzata Socha odziedziczyła urodę.

– Pięknie panie wyglądacie. Dużo zdrówka i wszystkiego najlepszego – pisze fanka.

– Już wiadomo, po kim Małgosia jesteś taka śliczna. Genialne zdjęcie, jesteście bardzo do siebie podobne – dodaje kolejna osoba.

– Obie śliczne. mam nadzieję, że kiedyś będę tak dumna z córek, jak Twoja mama z ciebie Małgosiu – czytamy.

2

źródło: pikio.pl