Małgorzata Rozenek zmartwiona o swojego męża. Nowe informacje ze szpitala

Małgorzata Rozenek, mimo że rozstała się ze swoim mężem Jackiem już 6 lat temu, to na pewno musiała przejąć się informacją o poważnym zagrożeniu życia polskiego aktora. 50-latek dostał udaru i walczył o życie w jednym z polskich szpitali. Właśnie dostarczono nowe, pilne informacje ze szpitala. Okazuje się, że rehabilitacja Jacka Rozenka przebiega pomyślnie, a aktorowi udało się już o własnych siłach stanąć na nogi, a nawet chodzić.

Małgorzata Rozenek zmartwiona o swojego męża. Nowe informacje ze szpitala

Polska prezenterka wypowiedziała się jakiś czas temu na temat choroby swojego męża.

– To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu. Wszystko to, na co należy zwracać uwagę i był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci – mówiła w mediach.

Ciekawe jak Małgorzata Rozenek zareaguje na najnowsze doniesienia ze szpitala na temat stanu Jacka. Według najświeższych wieści, 50-latek powoli wraca do sprawności. Mimo że choroba go częściowo sparaliżowała, to rehabilitacja zaczyna przynosić efekty i aktor porusza się coraz lepiej.

Jacek Rozenek i jego postępy w rehabilitacji
Ponadto, w efekcie choroby, Jacek Rozenek miał problemy z mówieniem, ale już na początku czerwca Adrianna Biedrzycka na swoim Instagramie pokazała, jak aktor wraca do zdrowia i w pełni sprawnie czyta scenariusz „Barw Szczęścia”. Według najnowszych doniesień, coraz lepiej zaczyna być także ze sprawnością ruchową aktora.

– Widać duże postępy. Jacek stanął na nogi i zaczął chodzić. Dużo czyta i korzysta już z komputera. Jego lekarze mówią jednak, że nie wyjdzie prędko ze szpitala. Spędzi tam jeszcze kilka tygodni, a potem będzie przeniesiony do jakiegoś ośrodka rehabilitacyjnego – powiedział przyjaciel Jacka Rozenka.

Wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas aktor wróci do sprawności i znowu będzie można cieszyć oko jego grą aktorską, czy dubbingiem – wszak wielu Polaków zapamiętało go jako głos Geralta z serii gier „Wiedźmin”.

źródło: pikio.pl