Małgorzata Rozenek niedawno udzieliła poparcia Robertowi Biedroniowi i jego partii Wiosna. W jednym z tabloidów, wybór córki skomentował jej tata – Stanisław Kostrzewski. Zobacz, co powiedział.

Małgorzata Rozenek ma już swojego kandydata w zbliżających się sobotnich wyborach do Parlamentu Europejskiego. Perfekcyjna zagłosuje na partię Roberta Biedronia, do czego zachęca też inne osoby. W najnowszym spocie wyborczym zdradziła, że to właśnie Wiosna reprezentuje ważne dla niej wartości:

Tolerancja, otwartość, kultura, rozwój ekonomiczny. To wszystko są te wartości, które dla Wiosny i dla mnie są bardzo ważne – podkreślała Rozenek

Z wyboru Małgosi zadowolony jest Biedroń, który podkreśli, że zrobi wszystko co w jego mocy, by spełnić złożone obietnice:

Dziękuję Małgorzata Rozenek-Majdan. Obiecuję przełożyć nasze wspólne wartości na konkretne działania.

Nie da się jednak ukryć, że Rozenek pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny. Jej tata Stanisław Kostrzewski związany jest z Prawem i Sprawiedliwością. Co więc sądzi o wyborze córki?

To jest sprawa mojej córki. Ja w to nie wchodzę – przyznał w rozmowie z Faktem.

Pomimo tego, że Małgorzata nie zgadza się z tatą w kwestiach politycznych, na jego wsparcie liczyć może w codziennym życiu. Jak przyznała Rozenek w jednym z wywiadów, ma bardzo dobre kontakty ze swoimi rodzicami:

Jestem klasycznym przykładem córeczki tatusia (…) Wydaje mi się, że to duże szczęście mieć takich rodziców.

Takie relacje to skarb!

źródło: jastrzabpost.pl