Małgorzata Rozenek zdradziła jak mieszka. Wywołała zachwyt internautów

Małgorzata Rozenek po raz kolejny wywołała zachwyt internautów. Do tej pory jej stylizacje skutkowały największym poruszeniem, lecz teraz fani celebrytki zostali oczarowani poduszkami. Podczas pobytu w domu gwiazda TVN wykonała kilka ważnych zdjęć.

Małgorzata Rozenek, jak przystało na topową celebrytkę, prężnie działa w mediach społecznościowych. Każdy ruch gwiazdy TVN jest analizowany, a fani chcą być chociaż trochę jak ona. Teraz pod lupę zostały wzięte nawet poduszki żony Majdana.

Małgorzata Rozenek zdradziła jak mieszka

Prezenterka na swojego Instagrama wrzuca dosłownie wszystko – od kulis nagrywania różnych programów i sesji zdjęciowych, przez wyginanie się w bieliźnie, na pokazywaniu życia prywatnego kończąc. Nikogo już nie dziwi, że pokazuje zdjęcia swoich synów czy utrwala czułe chwile z Radziem. Tym razem pokazała coś, co wcześniej na jej profilu nie gościło.

Małgorzata Rozenek postanowiła zdradzić jak wygląda jej mieszkanie. Do tej pory na niektórych zdjęciach można było dopatrzeć się małych urywków z wnętrza pokoi, lecz tym razem pokazała sporą część swojego salonu.

– Znacie to przysłowie „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”? Za każdym razem jak wracam, nawet z krótkiej podróży, myślę sobie, że jest cholernie prawdziwe – napisała Rozenek pod zdjęciami pełnymi smaku.

Fani nie mogli odpuścić komentarzy o poduszkach

Gwiazda TVN na zdjęciach uchwyciła swojego psa George’a, który wepchnął się na pierwszy plan. Podczas domowego wypoczynku towarzyszyły jej dzieci – Staś i Tadeusz. Radosław Majdan był w tamtej chwili daleko od domu, lecz również zabrał głos.

– To prawda kochanie, już nie mogę się doczekać powrotu do Was, a George to chyba trochę urósł – napisał pod zdjęciem żony.

Oprócz komplementów odnośnie słów Rozenek, sporo uznania zdobył wystrój salonu Perfekcyjnej Pani Domu. Fani zachwycali się smakiem, elegancją i stylowymi dodatkami. Nie tylko lampy i zasłony wywołały zachwyt, ale też poduszki. Okazało się też, że wiele pań ma w swoich domach dokładnie takie same. Teraz każdy może poczuć się jak gwiazda TVN.

– Pięknie urządzone mieszkanie, eleganckie i przytulne, dużo fajnych lamp, które robią klimat – pisała jedna z fanek.

– Piękne zasłony i te poduszki fajne – podzielała zachwyt kolejna.

– Cudowne poduszki! – chwaliła kolejna internautka.

źródło: pikio.pl