Małgorzata Rozenek – znana Perfekcyjna Pani Domu dodając boskie zdjęcie, została publicznie ośmieszona. Gwiazda TVN często chwali się swoją idealną figurą. Niektórzy zauważają, że tym razem przesadziła.

Małgorzata Rozenek znana wszystkim jako Perfekcyjna Pani Domu, dodała dwa zdjęcia na swoim instagramowym profilu. Internauci są zbulwersowani wyglądem gwiazdy. Uważają, że top który ma na sobie Gosia, jest na nią za mały i zbyt eksponuje jej biust.

– Cześć dziewczyny. Ostatnio bardzo dużo Was pyta mnie czy nie żałuję decyzji o ścięciu włosów, jak je pielęgnuje i jakie mam triki przy ich układaniu. O tym wszystkim w nowym wpisie na blogu rozenekmajdan.com – napisała pod zdjęciem gwiazda TVN.

Gwiazda TVN, publikując te zdjęcia chciała pochwalić się swoimi sposobami na piękne i zdrowe włosy, gdyż na blogu zamieściła post ze sprawdzonymi przez nią trikami. Nie to jednak sprawiło, że znalazła się w centrum burzy.

Małgorzata Rozenek zdradza urodowe triki. Fani w szoku po publikacji zdjęcia

Niestety nie takiego wydźwięku spodziewała się Małgosia. Komentarze pod jej instagramowym zdjęciem podzieliły fanów. Jedni uważali że Małgorzata idealnie wygląda, chwaląc jej piersi, inni komentują zbyt odważną publikację.

– Nawet nie zwróciłam uwagi na włosy. Przepraszam najmocniej, ale biust sztos – napisała internautka.

– Moja reakcja była taka sama, ten biust jest hipnotyzujący! – stwierdziła komentująca.

– Gosia, cycki pierwsza klasa, rewelacja! – pochwaliła kolejna z komentujących.

Natomiast druga część obserwujących twierdzi, że Gwiazda chwali się biustem.

– Za mało zasłania ten stanik sportowy po bokach. Nieelegancko to wygląda – karciła obserwatorka.

– Czy Pani chodzi o pokazanie włosów czy piersi? – pytała komentująca.

– Chyba Pani za małą koszulkę – stwierdziła internautka.

Małgorzata napisała szczery wpis o swojej pielęgnacji włosów, chwaląc się przy tym metamorfozę, którą w ostatnim czasie dokonała, ścinając je.

Rozenek ma dla swoich fanek kilka złotych rad, aby włosy wyglądały olśniewająco. Przede wszystkim, by nie wydawać fortuny – trzeba szukać w drogeriach produktów o mniejszej pojemności oraz niszowych marek. Według niej mają one zdecydowanie lepszy skład, niż produkty znanych komercyjnych producentów.

W swojej pielęgnacji używa, różnych olejków m. in. avocado, arganowego, ze słodkich migdałów oraz z drzewa baobabu.

Warto także zwrócić uwagę, aby kosmetyki nie zawierały SLS-ów. Gwiazda radzi także, aby do codziennego mycia włosów używać odżywek, które zdecydowanie wpływają na efekty.

– Pamiętajcie o tym, że szamponem trzeba dokładnie umyć skórę głowy, natomiast odżywkę powinniśmy nakładać na same włosy, omijając nasadę głowy – czytamy na blogu.

Czy w ten sposób chciała odwrócić uwagę od dość odważnego zdjęcia?

Instagram/Małgorzata Rozenek

źródło: pikio.pl