Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę. W dniu pożegnania Piotra Woźniaka-Staraka zamieściła zdjęcie…

Małgorzata Rozenek -Majdan zamieściła na swoim profilu zdjęcie perfekcyjnie zrobionego manicure. Fotografia pojawiła się w dniu pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka, w którym uczestniczyła też znana celebrytka. Umieszczenie zdjęcia w takim dniu wywołało falę krytycznych komentarzy internautów. Rozenek ostro im odpowiedziała.

https://www.instagram.com/p/B1wEP56BUiD/?utm_source=ig_embed

W czwartek wieczorem odbył się pogrzeb tragicznie Piotra Woźniaka-Staraka. Producenta żegnała nie tylko żona Agnieszka Woźniak-Starak i najbliższa rodzina, ale też wiele celebrytów, wśród nich Małgorzata Rozenek -Majdan. W dniu pogrzebu gwiazda na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie starannie wykonanego manicure, zachwycając się dziełem swojej kosmetyczki. Tym samym naraziła się na falę krytyki internautów.

Jedna z oburzonych fanek napisała – „Czy Pani osobiście prowadzi ten profil ? Bo jeśli tak, to wstawianie reklamy paznokci w drodze na pogrzeb na pół godziny przed pożegnaniem P.W.S dyskusja j.w jest co najmniej niesmaczna…”

Rozenek natychmiast ostro zareagowała na hejterski wpis:

– Odbieram Pani wpis jako klasyczną formę hipokryzji, debilizmu i propagowanie hejtu. Hipokryzji, bo wydaje się Pani, że jest o wiele lepsza ode mnie i może mnie pouczać, a tym wpisem pokazała Pani, że jest dokładnie na odwrót. Debilizmu, bo ani to reklama, ani w drodze na pogrzeb, ani na pół godziny przed. Następnym razem Pani Mądralo proszę sprawdzić cokolwiek. A propagowanie hejtu, bo zapewne jest pani zachwycona, że niektóre media skrzętnie wykorzystały Pani wpis do złośliwości, zupełnie nie na miejscu w moją stronę. I to Pani uważa się za dobrego, lepszego człowieka? Serio?

źródło: se.pl