Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój trening w domu. Co przykuło uwagę internautów?

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo dba o swoją sylwetkę i niekiedy chwali się tym, jak wyglądają jej treningi. Tym razem pokazała kilka zdjęć, które rozgrzały zwłaszcza męską część jej odbiorców…

Gosia już dawno skończyła 18 lat, jednak wciąż wielu panom na jej widok robi się gorąco. Zadbana twarz, piękna twarz i ta figura. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że to nie bierze się znikąd i musi ciężko pracować na taką sylwetkę.

Gwiazdka uważa na to co je i regularnie ćwiczy. Właśnie z treningów często pokazuje zdjęcia lub krótkie filmiki, którymi stara się inspirować swoje fanki do aktywności fizycznej.

Ostatnio jednak opublikowała zdjęcia, na których prezentuje zestaw ćwiczeń na pośladki i nogi. Niektóre ujęcia bardzo przypadły do gustu jej obserwatorom, którzy chętnie skomentowali jej trening i kształtne pośladki.

Przy okazji jednak coś jeszcze przykuło uwagę internautów… brudne stopy Gosi:

„No, no Pani Małgosiu, gdyby podłoga była myta regularnie to stópki były by czyste, co by powiedziała na to Perfekcyjna pani domu i jej test białej rękawiczki” , „u mojej kochanej Pani Perfekcyjnej, nieperfekcyjnie domyta podłoga”, „i na koniec stretching przy myciu podłogi aby stopy były czyste” – pisali złośliwi.

Gonia jednak nie odniosła się do tych zarzutów o brud w jej domowych pieleszach, z pewnością w tym czasie była zajęta pracą nad swoimi krągłościami!

https://www.instagram.com/p/BzX5GJUhX_B/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bw1JYyZh9IZ/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BuGqDS-BOlO/?utm_source=ig_embed

źródło: pomponik.pl