Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na bardzo odważny, istotny krok. Gwiazda opowiedziała fanom o badaniu USG piersi, które przeszła, oraz ujawniła jego wyniki. Jednocześnie wystosowała do internautów niezwykle ważny apel.

Małgorzata Kożuchowska jest obecnie jedną z najbardziej lubianych i cenionych przez widzów polskich aktorek. Gwiazda angażuje się w wiele kolejnych projektów, przez co zdecydowanie nie zwalnia zawodowego tempa. W podobnym zamieszaniu stara się jednak znaleźć czas dla swojej rodziny. Mąż oraz synek są dla niej najważniejsi, dlatego też spędza z nimi każdą wolną chwilę.

Małgorzata Kożuchowska szczerze o swoim życiu prywatnym

– Od dwóch lat nie byliśmy w kinie ani na kolacji. Teoretycznie moglibyśmy zrobić sobie wolne, z Jasiem zostałaby opiekunka albo babcia. Zależy nam jednak, aby razem wykąpać synka i razem go usypiać. Przygotowujemy z Bartkiem kolację, rozmawiamy, oglądamy mecze, filmy. Stałam się domatorką i bardzo dobrze się z tym czuję – ujawniła szczerze Małgorzata Kożuchowska jakiś czas temu.

Aby móc długo cieszyć się zawodową aktywnością oraz czasem spędzanym z rodziną, gwiazda pamięta o okresowych badaniach i bieżącym dbaniu o swoje zdrowie. Artystka podzieliła się niedawno z fanami wynikami USG piersi, na które się zdecydowała. W głosie Kożuchowskiej czuć było ulgę oraz radość. Przy tej okazji aktorka zaapelowała także do fanek o pójście w jej ślady.

Kożuchowska ujawniła wyniki badań i zwróciła się do internautów

– Cześć, dziewczyny! Dziś zrobiłam coś dla siebie: USG piersi. Jestem zdrowa. To trochę stresujące, nie ma co udawać, ale warto to zrobić, ponieważ kiedy szybko zareagujesz, jesteś w stanie całkowicie się wyleczyć – powiedziała Małgorzata Kożuchowska, ujawniając także, iż czekają już na nią całkowicie nowe zawodowe wyzwania.

– Jestem więc z siebie dumna, mogę ze spokojnym sumieniem wracać do syna, męża i wymyślać nowe projekty, którymi będę was zaskakiwać – stwierdziła zadowolona z wyników badania artystka.

Fani niezwykle cieszą się, że zdrowiu popularnej aktorki nic nie zagraża i może niezmiennie rozwijać swą owocną karierę. Sama Kożuchowska chciałaby za to, aby jak najwięcej fanek poszło jej śladem i zadbało o siebie w podobny sposób.

źródło: pikio.pl