Małgorzata Kożuchowska totalnie zmieniła fryzurę. Jest nie do poznania

Małgorzata Kożuchowska w najnowszym filmie Patryka Vegi wcieli się w postać policjantki. Aktorka, która będzie grać jedną z głównych ról w produkcji „Plagi Breslau”, pokazała się na swoim Instagramie w filmowej charakteryzacji. Kożuchowska prezentuje się jako zadziorna brunetka, z krótkimi włosami i bladą twarzą.

Małgorzata Kożuchowska już dawno mówiła, że chciałaby współpracować z Patrykiem Vegą. Deklarowała też chęć fizycznej przemiany i pokazania się z innej strony, niż znaliśmy ją do tej pory.

Gdy wreszcie potwierdziło się, że taka współpraca dojdzie do skutku i Kożuchowska będzie gwiazdą najnowszej produkcji Vegi „Plagi Breslau” – możemy ją zobaczyć w filmowej charakteryzacji.

Kożuchowska w nowej roli nie będzie przypominać stylowej piękności, z którą kojarzymy ją na co dzień. Na opublikowanym zdjęciu prezentuje się bez makijażu, z bladą twarzą i nieco podkrążonymi oczami.

https://instagram.com/p/BkKLkIojj99/?utm_source=ig_embed

Fotografia podpisana jest jako „łobuzy na planie filmu Plagi Breslau”. Fani na ogół nie dowierzają radykalnej metamorfozie gwiazdy. Podkreślają za to, że dobrze, że aktorka podejmuje się nowych wyzwań.

„Co za charakteryzacja” – komentuje jeden z użytkowników.

„W końcu! Ciepłe kluchy, poszły w odstawkę i będzie petarda” – dodaje inny.

„Matko! Nie poznałam Pani wow! Dopiero po chwili …. Wygląda Pani niesamowicie!” – pisze następna z komentujących osób.