Małgorzata Gersdorf i jej wielka przemiana – niesamowita metamorfoza. Zobacz jak wygląda w nowej fryzurze!

Ach, cóż to za postać przemyka po ulicy!? Choć pięknie się uśmiecha, nie lubią ją (niektórzy) politycy. To Małgorzata Gersdorf (67 l.), pierwsza prezes Sądu Najwyższego! Odmieniona, rozpromieniona, ba – odmłodzona! Prawniczka zmieniła styl, przywdziała żywe kolory, a na głowie prawdziwy szyk! Fryzura na boba, absolutny hit sezonu!

Widać, że Małgorzata Gersdorf obserwuje nie tylko galopujące zmiany w polskim prawie, ale dokładnie śledzi też trendy mody! W nowej odsłonie, łatwo pomylić ją z gwiazdą kina.

Podobną fryzurę ma przecież sama Małgorzata Kożuchowska i można dodać, że tak jak ona występuje w serialu. Tyle że mniej rozrywkowym, za to bardziej życiowym.

Prezes walczy z rządem w niekończącej się wojnie o kształt polskiego sądownictwa. Skąd ta wspaniała modowa przemiana? Może to jej chytry plan na walkę z Zbigniewem Ziobro? Bo teraz minister sprawiedliwości może mieć kłopot i nie powie, że nic w Gersdorf mu się nie podoba. No bo jak można tak powiedzieć skoro ona jest taka śliczna!

– Kolor pani Małgorzaty jest teraz bardziej szlachetny. Podkreśla rysy i oprawę oczu. Chłodna barwa sugeruje m.in. stanowczość, czego wymaga jej stanowisko i pozycja – ocenia Mariusz Szymojko, stylista fryzur.


źródło: fakt.pl