Małgorzata Borysewicz z „Rolnika” ochrzciła syna. Pokazała zdjęcia

Małgorzata Borysewicz, uczestniczka czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z chrztu swojego synka. Zdaniem internautek wyglądała świetnie, choć jej kreacja nie była oczywistym wyborem.

Małgorzata Borysewicz z programu „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcia z chrztu syna

Małgosia i Paweł z „Rolnika” ochrzcili dziecko

Małgorzata Borysewicz, nazywana Małgosią z „Rolnika”, postanowiła podzielić się swoim szczęściem i zamieściła na Instagramie zdjęcia z chrztu swojego syna Rysia

Podczas przyjęcia Borysewicz miała na sobie dość śmiałą, zważając na okoliczności, kreację. Rolniczka włożyła krótką białą sukienkę z głębokim dekoltem. Dopełnieniem stylizacji były srebrne szpilki. Choć młode mamy rzadko kiedy wybierają tak odważne kreacje, obserwatorki Małgosi uznały, że wyglądała jak „milion dolarów”.

W sali, w której odbyło się przyjęcie, nie zabrakło również błękitnych balonów i tortu.

 

View this post on Instagram

 

Porządzili, a na poważnie nasze dziecię jest już chrześcijaninem. Cieszymy się, tak po prostu 😊

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Zdjęcia skomentowała sama Marta Manowska. Prowadząca programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” przywitała małego Rysia w „Bożej rodzinie”. Prezenterka nie szczędziła również komplementów rodzicom chłopca. Przyznała, że pięknie się prezentowali podczas uroczystości.

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz poznali się w programie „Rolnik szuka żony”. We wrześniu 2018 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. W lutym tego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn, którego nazwali Ryszard.

źródło: wp.pl